Mesaj gönder
Ana sayfa

Xi 'an West Control Internet Of Things Technology Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

şirket tanıtımı

 

Xi 'an West Control Internet Of Things Technology Co., Ltd. araştırma ve geliştirme, üretim, endüstriyel otomasyon cihazlarının satışı ve Nesnelerin İnterneti çözümleri sağlama konusunda uzmanlaşmış yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.

 

Çin Xi 'an West Control Internet Of Things Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Şu anda, şirket 100'den fazla patent ve 20'den fazla yumuşak patent aldı.IS09001 kalite yönetimi, IS014001 çevre yönetimi, IS045001 İş Sağlığı ve güvenliği yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi, GBT29490 Fikri Mülkiyet Yönetimi, askeri standart, bilgi güvenliği ve diğer sistem sertifikaları ve AB CE sertifikası, Rus EAC sertifikası, ATEX patlamasını geçmiştir. kanıt sertifikası ve SIL sertifikası ve diğer nitelikler.

 

Çin Xi 'an West Control Internet Of Things Technology Co., Ltd. şirket Profili 1

 

Şirket, proses ölçümü, kontrolü, yönetimi ve sistemin diğer yönlerinin sistem entegrasyonuna ve Nesnelerin İnterneti'nin akıllı enstrüman ve araçlarının geliştirilmesi, geliştirilmesi, üretimi, satışı ve servisine kendini adamıştır. Şu anda, ölçüm seviyesine sahiptir. FM radar seviyesi, darbe radar seviyesi, radyo frekansı kılavuz seviyesi, magnetover sıvı seviyesi, manyeto-genleşme seviyesi, ses çatal yoğunluğu (seviye), basınç, akış, çok noktalı termometre, analiz, sistem ve tank alanı ölçer.Ürünler yaygın olarak kullanılmaktadır. petrokimya sanayi, kömür kimya sanayi, metalurji, elektrik, yapı malzemeleri, gıda ve ilaç ve çevre koruma su arıtma ve diğer sektörlerde.

 

Çin Xi 'an West Control Internet Of Things Technology Co., Ltd. şirket Profili 2

 

Şirket, müşterilere analitik cihazların konum, basınç, sıcaklık, akış, ölçüm gereksinimleri ve İnternet T şemasının işbirliğini sağlayabilir.

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
2009 19 Ağustos'ta Beijing Nuoying Jiaye Technology Development Co., Ltd. resmen kuruldu.
2010 Radar seviye ölçer, RF kabul seviyesi ölçer, basınç vericileri ve diğer ürünler tamamen pazarlanmaktadır.
2011 Radar seviye ölçer ürünü Sichuan Coal Coking Group Co., Ltd.'ye uygulanır ve ürünlerin kalitesi ve hizmeti müşteriler tarafından tamamen tanınır ve güvenilir.Aynı yılın Kasım ayında, şirketin RF giriş seviyesi ölçer ürünü, ABD DE RF giriş seviyesi ölçer uygulamasını Ning Xia Datang Uluslararası Baraj Enerji Üretimi Şirketi'ne başarıyla değiştirdi, ürünlerinin kalitesi ve hizmeti müşteriler tarafından tam olarak tanınmakta ve güvenmektedir.
2012 Ultrasonik seviye ölçer ve akış ölçerlerin geliştirilmesi ve satışı
2014 Lens radar seviye ölçer başarıyla geliştirildi
2015 Shaanxi Nuoying Automation Instrument Co., Ltd. kuruldu.
2018 BAE Uluslararası Enstrüman Sergisine katılın.
2019 Rusya Neftegaz Petrol Fuarına Katılın
Rusya Küresel Gaz Ultrasonik Debimetre Çin Genel Nesil
Endonezya Uluslararası Petrol ve Gaz Arama, Üretim ve Rafinaj Fuarına Katılın
2020 Dacheng Group'un Güney Kore'deki ilk faz kireç bulamacı depolama tankı ölçüm projesi ihalesini kazandı
2021 Dacheng Group'un Güney Kore'deki ikinci faz kireç bulamacı depolama tankı ölçüm projesi ihalesini kazandı
Xi 'an West Control Internet Of Things Technology Co., Ltd. Xi 'an West Control Internet Of Things Technology Co., Ltd. Xi 'an West Control Internet Of Things Technology Co., Ltd. Xi 'an West Control Internet Of Things Technology Co., Ltd.
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : NUOYINGJIAYE

No. Çalışanları : 60~80

Yıllık satış : 1500000-180000

Yıl kurulan : 2015

İhracat p.c : 40% - 50%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Xi 'an West Control Internet Of Things Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Xi 'an West Control Internet Of Things Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Xi 'an West Control Internet Of Things Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Xi 'an West Control Internet Of Things Technology Co., Ltd. Sertifikalar