|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYLD-CR |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | $280 to $1500 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet/ay öncesi |
Çamur Çimento Koroziv Sıvı Su 4-20ma Plug-In Ekleme Tipi Elektromanyetik Ekleme Akışölçeri
NYLD-CRseri akıllı elektromanyetik akış ölçer Faraday elektromanyetik indüksiyon prensibine dayalı olarak şirketimiz tarafından geliştirilen tamamen akıllı bir akış ölçerinin yeni neslidir.Elektromanyetik akış ölçer sadece iletken sıvının hacim akışını ölçemez., aynı zamanda güçlü asit ve alkali gibi aşındırıcı sıvının ve hatta çamur, pulpa ve pulpa gibi sıvı katı iki fazlı süspansiyon sıvısının hacim akışını da ölçer.Petrol alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır., kimyasal endüstri, metalürji, tekstil, eczane, gıda ve içecek, kağıt üretimi, elektrik enerjisi, kentsel su temini ve drenajı ve çevre koruması.
Plug-In Ekleme Tipi Elektromanyetik Ekleme Akışölçeri Teknik Parametreler
| Kalibre | 300 - 3000 mm |
| Akış hızının hız aralığı | 0.1 ¢10 m/s |
|
Kesinlik |
0. 5·10 m/s: ±1. 5 % FS; 0. 1·0. 5 m/s: ±2. 0 % FS 0. 1 ̇10 m/s: ± 2 ̇ 5 % FS ((FS tam aralık akışının %40 ila %100'ünü ifade eder) |
| Elektrikli iletkenlik | > 50μs/cm |
| Düz boru bölümü | Ön 5 DN ve arka 3 DN |
| Orta sıcaklık | - 20°C ¥+ 130°C |
| Çevre sıcaklığı | - 20°C + 60°C |
| Voltajı kaldırın | 1.6 Mpa. |
| Koruma seviyeleri | IP 65, IP 68 |
| Elektrot malzemesi | 316 L paslanmaz çelik |
| Çıkış sinyali | 4 - 20 m A;RS 485;HART protokolü;MODBUS protokolü |
| Sensör malzemesi | paslanmaz çelik |
| Çalışma prensibi | 220 VAC, tolerans15% veya 24 VDC, dalga dalgası≤5 % |
| Kapasite faktörü | 6.5W |
| Basınç direnci seviyesi | ≤1.6 Mpa |
![]()
Hepsi bir arada tip(Şekilde gösterildiği gibi: sol)
Elektromanyetik akış ölçer dönüştürücü, düşük güç tüketimine, istikrarlı sıfır noktasına ve uzun hizmet ömrüne sahip yeni bir uyarlama yöntemi benimsiyor.
Bölünmüş tip(Şekilde gösterildiği gibi: doğru)
Genel iletken sıvıların akışını ölçmenin yanı sıra, bölünmüş elektromanyetik akışölçer ayrıca sıvı-katı iki fazlı akışın, yüksek viskozitesi olan sıvıların ve tuzların hacim akışını da ölçebilir.Ve güçlü asit ve güçlü alkali sıvılar.
Plug-In Ekleme Tipi Elektromanyetik Ekleme Akışölçeri Tasarım Özellikleri