|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYCSUL-503 |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $250~$2380/pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 adet/ayda |
Yüksek hassasiyetli PVC NYCSUL502 Ultrasonik Sıvı Seviyesi Ölçücüsü Sıcaklık Kompensasyonu
NYCSUL502 Ultrasonik Sıvı Seviye Ölçücüsü
Ultrasonik seviye ölçer, mikroprosesör tarafından kontrol edilen dijital bir seviye ölçeridir.Otomatik güç ayarlama, kazanç kontrolü, sıcaklık telafi.Algılayıcı (transdüsör) tarafından yapılan ultrasonik darbelerin ölçümünde, aynı algılayıcı tarafından sıvı yüzeyinde yansıtılan ses dalgalarının ardından,Piyoelektrik kristal tarafından elektrik sinyalleri haline dönüştürülür., ve sensörün sıvının yüzeyinde ölçülen mesafeye kadar hesaplanması için gönderme ve alım arasındaki ses dalgaları ile.Ultrasonik seviye ölçer fiziksel mühürlü prob, IP68 koruma derecesi, su yok, hizmet ömrünü geliştirir.Temas dışı ölçüm kullanımı nedeniyle, ölçülen ortam neredeyse sınırsızdır, çeşitli sıvı ve katı malzeme yüksekliği ölçümlerinde yaygın olarak kullanılabilir.Ultrasonik seviye ölçer özel yankı işleme teknolojisi, sorun giderme için hatanın yeri, uygun bakım.
NYCSUL502 Ultrasonik Sıvı Seviye Ölçücü Teknik Parametresi
| Tipik uygulama | Sıvı seviyesi ölçümü |
| Frekans aralığı | 40KHz |
| Sonda tipi | Entegre |
| Sonda malzemesi | PTFE/304 (ihtiyaç duyulmaz) |
| Ölçme aralığı | 020m ((integrated) |
| Ölçüm doğruluğu | <0,25% ((Aralık <20m) |
| Ölçüm açısı | 10° |
| Güç kaynağı | 24VDC |
| Süreç sıcaklığı | (-20°C~+70°C) |
| Süreç basıncı | -0.1~0.1MPa Normal basınç |
| Süreç bağlantısı | Fil, Flange (ihtiyaç duyulmaz) |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART/RS485...(ihtiyaç duyulmaz) |
| Görüntüleme modu | Sıvı seviyesi, mesafe (boş yükseklik) |
| Çıktı ayarlama | Yukarı sınır ayarları, alt sınır ayarları |
| Görüntüle | LCD |
| Kabuk malzemesi | Polipropilen/Alüminyum |
| Koruma sınıfı | IP68, IP67(ihtiyaç duyulmaz) |
| Patlama geçirmez sınıf | ExiaIICT6 Ga |
Not: Ürünler kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir!