|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYCSUL-501 |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $250~$580/pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ayda |
NYCSUL-503 Ultrasonik Seviye Göndericisi 40KHz 100KHz Sıvı Seviye Ölçümü
NYCSUL-503 Ultrasonik Seviye Göndericisi
Ultrasonik seviye ölçer, mikroprosesör tarafından kontrol edilen dijital bir seviye ölçeridir.Sensör (transdüsör) tarafından yapılan ultrasonik darbelerin ölçümünde, aynı alıcı sensör tarafından sıvı yüzeyinde yansıtıldıktan sonra ses dalgaları, piezoelektrik kristal tarafından elektrik sinyallerine dönüştürülür.ve ses dalgaları ile, sensörün sıvının yüzeyinde ölçülen mesafeye kadar hesaplaması için, iletim ve alım arasındaki zamanMikrodalga sinyali elektronik cihaz tarafından işlenir ve nihayetinde malzeme seviyesine bağlı bir elektrik sinyaline dönüştürülür.Ölçülen ortam neredeyse sınırsız., çeşitli sıvı ve katı malzemelerin yükseklik ölçümünde yaygın olarak kullanılabilir.
NYCSUL-503 Ultrasonik Seviye Göndericisi Teknik Parametresi
| Tipik uygulama | Sıvı seviyesi ölçümü |
| Frekans aralığı | 40KHz,100KHz |
| Sonda tipi | Entegre |
| Sonda malzemesi | PTFE/304 (ihtiyaç duyulmaz)) |
| Ölçme aralığı | 0m- Evet.20m |
| Ölçüm doğruluğu | - Evet.0.25% (Aralık)- Evet.20m) |
| Ölçüm açısı | 10° |
| Güç kaynağı | 24VDC(ihtiyaç duyulmaz) |
| Süreç sıcaklığı | - 20°C~ + 70°C |
| Süreç basıncı | Normal basınç |
| Süreç bağlantısı | Fil, Flens, Bracket montajı (ihtiyaç duyulmaz) |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART(ihtiyaç duyulmaz) |
| Görüntüleme modu | Sıvı seviyesi, mesafe (boş yükseklik) |
| Çıktı ayarlama | Yukarı/aşağıSınır ayarlama |
| Görüntüle | LCD |
| Kabuk malzemesi | Polipropilen/Alüminyum |
| Koruma sınıfı | IP67(ihtiyaç duyulmaz) |
| Patlama geçirmez sınıf | ExiaⅡCT6 Ga |
Not: Ürünler kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir!