|
|
| Marka Adı: | Nuoying JIAYE |
| Model Numarası: | NYCSUL-503 |
| Moq: | 1 takım |
| fiyat: | $150.00-$300.00 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 300 set |
4-20MA RS485 Uzun Mesafe Ultrasonik Su Seviye Ölçer Sensör Verici
NYCSUL-503 Ultrasonik Seviye Verici
Entegre ultrasonik sıvı seviye göstergesi, endüstriyel alanda sıvı, bulamaç ve katıların ölçümü için düşük maliyetli bir ölçüm cihazıdır. Su arıtma, belediye, kimya, makine imalatı endüstrilerinde çok sayıda uygulama
![]()
Ultrasonik Seviye VericiTeknik Parametreler
| Özellikler | Entegre |
| Menzil | 5m, 10m, 15m, 20m, 30m, 40m, 50m, 60m |
| Ölçüm Doğruluğu | 0.5%~1.0% |
| Çözünürlük | 3mm veya %0.1 (hangisi daha büyükse) |
| Ekran | Çince LCD veya İngilizce LCD |
| Analog Çıkış | 2 telli 4 ~ 20mA / 25Ω yük, 4 telli 4 ~ 20mA / 510Ω yük |
| Dijital Çıkış | Opsiyonel 485, 232 |
| Röle Çıkışı | Opsiyonel 2 set AC 250V / 5A veya DC 30V / 5A |
| Güç Kaynağı | Standart 24VDC, opsiyonel 220V AC + %15 50HZ |
| Ortam Sıcaklığı | Ekran cihazı -20 ~ + 60 ℃, prob -20 ~ + 80 ℃ |
| Koruma Sınıfı | Ekran cihazı IP65, prob IP68 |
| Prob Kablosu | Yok |
| Montaj Boyutu | Dişli veya flanş |
Ultrasonik Seviye VericiMontaj Kılavuzu
![]()