|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYLD-S |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | $200 to $1500 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet/ay öncesi |
NYLD-S Elektromanyetik Su Sayacı
New YorkLD-S elektromanyetik su sayacı, doğruluk ve performanstan ödün vermeden her yere monte edilebilen, pille çalışan bir elektromanyetik indüksiyonlu su sayacıdır. Ana güç kaynağına ihtiyaç duymaz. Su çekme, boru ağı dağıtımı, ölçüm ücretleri ve sulama gibi bireysel su uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır. Kurulumu kolay ve kullanıcı yatırımından tasarruf sağlayan akıllı bilgi ve yüksek ölçüm performansına sahiptir.
New YorkLD-S elektromanyetik su sayacı(aynı zamanda pil güç kaynağı elektromanyetik debimetre olarak da bilinir), saha güç şebekesinin ulaşamadığı ve özellikle musluk suyu besleme sisteminin izlenmesi, ölçülmesi ve yerleşimi için zor güç şebekesi döşemesi için uygun olan harici güç kaynağı olmadan dahili pil güç kaynağını benimser. HBLD / D pil güç kaynağı elektromanyetik akış ölçer dönüştürücü, ultra düşük güç devresi teknolojisi tasarımı verimli ve güvenilir uyarma, sinyal işleme devresi ölçüm fonksiyonu kullanarak, dönüştürücünün yüksek güvenilirliğe ve kararlılığa sahip olmasını sağlar, aynı zamanda sistem güç tüketimini büyük ölçüde azaltmak, güç kaynağı maliyetinden tasarruf etmek için verimli sistem yönetimi teknolojisini kullanır Doğru ölçümü gerçekleştirirken.
NYLD-S Elektromanyetik Su Sayacı Teknik Parametreler
| kalibre | DN 3~DN 600 |
| ölçüm aralığı | ≤10 m/sn |
| flanş | GB 9119 standardını (standart), karbon çeliğini (isteğe bağlı paslanmaz çelik), görüşülecek diğer standartları karşılayın |
| basınç derecesi | DN3~DN600 1.0,1.6,2.5,4.0 Mpa |
| astar malzemesi | Doğal kauçuk, neopren, poliüretan kauçuk, PFA, F 46, PTFE politetrafloroetilen, ETFE |
| iletkenlik | ≥20μS/cm |
| Elektrot malzemesi | 316 L, Harbin alaşımı, titanyum, tantal, platin-iridyum alaşımı, tungsten karbür kaplı paslanmaz çelik |
| orta sıcaklık | - 25°C ~/+ 80°C |
| ortam sıcaklığı | - 25°C ~/+ 60°C |
| çevresel etki | <±0 . %1/ 10°C |
| içsel hata | Değer değerinin ± %0,5'i |
| tekrarlanabilirlik hatası | ≤±0 . %25 |
| Güç Kaynağı Gerilimi | Dahili 2 - 519 Ah piller, 3,6 V voltaj (pil bitmiş ve değiştirilebilir) |
| Pil ömrü | 5 yıldan fazla (1/5 Hz tepkili 2 pil) |
| Elektrik bağlantısı | M 20 X 1,5 Conta kovanı, G 1 / 2,1 / 2 NPT |
| koruma seviyeleri | IP 65 / IP 68 (seçilebilir) |
![]()
NYLD-S Elektromanyetik Su Sayacı sınıflandırma
|
göstermek |
Üç satırlı ekran: 120 segment kodlu ekran kullanılarak akış hızı, akış, toplam miktar, faturalama, alarm bilgileri, pil gücü ve diğer veriler ve bilgi ekranı gerçekleştirilebilir. Ekran içeriği seçilebilir ve manyetik yay anahtarı olmadan çalışma kimlik doğrulamasına değiştirilebilir. |
|
Dahili kümülatif hesaplayıcı |
Toplam ileri akış için, toplam ve net ters akış 8 bitlik kümülatif bir hesaplamaya ulaşabilir. |
|
Programlama |
Sipariş üzerine verilerin Firmaya iletilmesi halinde fabrikadan çıkmadan önce ilgili veriler dönüştürücünün içinde hazırlanacaktır. Gerektiğinde üst bilgisayar veya kullanıcının yetkilendirdiği operatör tarafından iletişim arayüzü üzerinden dönüştürücünün yeniden programlanması kolaydır ve dönüştürücünün teknik performansını etkilemez. |
|
İletişim modu |
RS 485 İletişimi |
|
Reaktif mod |
1 / 15Hz uyarma frekansı; 2,5Hz uyarma frekansı; diğer isteğe bağlı |
|
Güç Kaynağı Gerilimi |
Standart konfigürasyon: 219Ah 3,6V yüksek enerjili lityum pil (şarj edilemez) |
|
Pil ömrü |
5 yıl boyunca 1/15Hz uyarılma tepkisine sahip iki adet 19Ah yüksek enerjili lityum pil |
|
Alarm ver |
Pille çalışan tip elektromanyetik akış ölçer aşağıdaki alarmları izleyebilir: hava trafik kontrol alarmı, sensör arızası (uyarma açık devre), ters akış, üst ve alt akış alarmı ve pilin tükenmesi. Alarm programlandıktan sonra cihaz, yukarıdaki alarmdan sonra ilgili alarm bilgilerini görüntüleyebilir ve alarm bilgilerini iletişim arayüzü aracılığıyla bilgisayar bilgisayarına gösterebilir. |
|
Sıcaklık |
Çalışma ortamı sıcaklığı: -25°C ~60°C ; |
|
Dış çevreye karşı koruma |
Bir gövde boyutu IP67'ye ulaşır, gövde boyutu dönüştürücü IP67, sensör IP68'e bölünür |
|
Veri parametreleri |
Cihaz parametreleri ve ölçüm verileri kalıcı hafızada saklanır (genellikle 10 yıl boyunca saklanır) Ölçüm ve yerleşimin kullanım gereksinimleri için, cihazın mekanik contası ve elektronik contası vardır, iki cihaz bunu etkili bir şekilde önleyebilir |