|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYCSUL-501-B |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | $135.0~$225.0 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 2000 adet/ön ay |
Su Sıvı Ultrasonik Tank Seviye Ölçücü Ultrasonik Seviye Sensörü
Su Sıvı Ultrasonik Tank Seviye Ölçücü Ultrasonik Seviye SensörüAçıklama:
Ultrasonik seviye ölçüm cihazı, mikroprosesör kontrolü dijital seviye cihazıdır.sıvı tarafından yansıtıldıktan sonra yüzey akustik dalgası veya aynı ultrasonik alıcı dönüştürücü alıyor, a piezoelectric crystal or a magnetostrictive element into an electrical signal by transmitting and receiving sound waves the time between the sensor to calculate the distance to the measured surface of the liquidTemassız ölçüm sonucunda, ölçülen ortam neredeyse sınırsızdır ve çeşitli sıvı ve katı malzemelerin yüksekliğini ölçmek için yaygın olarak kullanılabilir.
Su Liquid Ultrasonik Tank Seviye Ölçütücüsü Ultrasonik Seviye Algılayıcı Parametreleri:
| Aralık | 2m, 5m, 8m, 10m, 12m, 15m, 20m, 25m, 30m |
| Çizgi açısı | ≤10° |
| Karar | 1 mm |
| Sıklık | 20KHz~2000KHz |
| Doğruluk | ± 0,3% F.S. |
| Görüntüle | LED,LCD,OLED (herhangi bir seçenek yok) |
| Çıkış | 0 ~ 20mA; 4 ~ 20mA ((yük> 300Ω); 0 ~ 5V; 0 ~ 10V |
| İletişim | RS485 |
| Kablosuz | GPRS |
| Değiştir. | İki yönlüNPN/relay ((AC:5A 250V DC:10A 24V) |
| Güç | DC12~24V veyaAC220V |
| Güç tüketimi | < 1,5W |
![]()
Su Sıvı Ultrasonik Tank Seviye Ölçütücüsü Ultrasonik Seviye Sensörü Uygulama:
Su ve kanalizasyon arıtma: pompalama istasyonları, toplama kuyuları, biyokimyasal reaksiyon tankları, çökme tankları; Elektrik enerjisinin kontrolü: maden haşere tankı, kömür çamur tankı, tereyağı tankı,Yükleme bahçesi veya bazı mobil cihazlar, vb.Gıda endüstrisi: şarap fabrikaları, tahıl depoları, gıda malzemeleri, tanklar vb.Kontrol sisteminin eşleştirilmesi.
![]()