|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYCZ |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | $280 to $1900 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet/ay öncesi |
Mıknatıs sıkıştırıcı sıvı seviyesi ölçer
Mıknatıs kısıtlayıcı seviye ölçerleri petrol, kimyasal hammadde depolama, endüstriyel süreç, biyokimya, tıp, gıda ve içecek,tank alanı yönetimi ve benzin istasyonu yeraltı envanteri çeşitli sıvı tank seviyesi endüstriyel ölçüm ve kontrol, baraj su seviyesi, rezervuar su seviyesi izleme ve atık su arıtma vb.
Manyetik sıkıştırıcı sıvıSeviye MetreÇalışan İlke
Manyetostriktif sıvı seviyesi sensörünün yapısı paslanmaz çelik bir tüpden (ölçüm çubuğu), manyetostriktif bir telden (dalga rehberi tel) ve hareketli bir yüzen parçadan oluşur.Sıvı seviyesinin ve ara yüzünün sürekli ölçümü için kullanılır.
![]()
Manyetik sıkıştırıcı sıvıSeviyeMetreTeknik parametreler
| Başvurular | sıvı seviyesi |
| Ölçüm aralığı |
Sonda: 0-50 ~ 6000mm |
| Doğruluk | ±0,5 mm |
| Güç kaynağı | 24VDC ±10% |
| Sinyal çıkışı | 4 ~ 20mA / Hart / RS485 |
| Çalışma akımı | 4 ~ 20mA; 20.4mA |
| Yük özellikleri | Akım çıkışı, maksimum yük direnci 600 Q çıkış voltajı, maksimum yük direnci 2mA |
| Süreç sıcaklığı | -40 ~ 130 °C |
| Çevre sıcaklığı | -40 ~ 80 °C |
| Sıcaklık etkisi | ±0,5 °C |
| Süreç basıncı | - 0.1 ~ 4.0MPa |
| Karar | ± 1 mm |
| Yanıt süresi | 0.2 ms |
| Çubuk malzemesi | 304/316L (seçici) |
| Süreç bağlantısı | Fil, flens, destek montajı (iletilmez) |
| Site gösterimi | LCD (ihtiyaç duyulmaz) |
| Ev malzemesi | Paslanmaz çelik / alüminyum (ihtiyaçlı) |
| Koruma derecesi | IP67 |
| Patlama geçirmez sınıf | Exia IICT6 (ihtimal) |
※ Not:Ürünolabilir.Buna göre özel- Evet.Özel gereksinimler- Ne?Kullanıcılar!
Manyetik sıkıştırıcı sıvı Seviye MetreTasarım Özellikleri