|
|
| Marka Adı: | Nuoying JIAYE |
| Model Numarası: | NYCSUL-501 |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | $100 to $280 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | sonsuz |
BuNYCSULUltrasonik seviye ölçümü, kapın tepesine monte edilmiştir.Elektronikbirim,Sonda ultrasonik yayıyor.dalga nabzı ölçülen ortamda.dalga ortamın yüzeyi tarafından yansıtılır, biryansımanın bir parçasıtarafından alınıyor.Ultrasonik dalganın emisyonundan elektrik sinyaline dönüştürülür.yeni bir alıcı,zaman, sondadan ölçülen mesafeye doğrudan orantılıdır.Elektronik birimZamanı algılar vekolaylaştırılmış mesafeyi hesaplar.Bilinen ses hızına göre. değerini almak için çıkarma kullanınortaAçık boruda, petrol tankında, pompa istasyonunda, su kulesinde, barajda,kanal, seviyeler arasındaki fark vb.
| Ürün Adı | Ultrasonik seviye sensörü |
| Ölçme aralığı | 20 ~ 30m (sıvı); 10 ~ 15m (katı) |
| Kör Bölge | 0.6~0.8m |
| Kesinlik | 0Tam ölçüm aralığının %2'si (havada) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1 cm |
| Mevcut Çıktı | 4 ~ 20mA |
| Çıktı çözünürlüğü | 0Tam ölçüm aralığının %03'ü |
| Çıktı yükü | 0~600Ω |
| Relay çıkışı | Üst limit ve alt limit kontrolü |
| Relay Spesifikasyonu | 5A 250VAC/30VDC |
| Parametreler | 3 algılama düğmesi |
| Orta sıcaklık | -45°C~95°C |
| Bulma Dönemi | 1 S |
| Kurulum | Flanş veya destek |
| Akustik dalga ışın açısı | 8°(3db) |
| Basınç aralığı | ±0.3MP |
※ Not:Ürünolabilir.Buna göre özel- Evet.Özel gereksinimler- Ne?Kullanıcılar!
Ultrasonik seviye vericiÇalışma prensibi
Ultrasonik seviye ölçer konteynerin tepesine yerleştirilmiştir.Sonda, elektronik ünitenin kontrolü altındaki nesneye ultrasonik bir darbe ışını gönderir.. Akustik dalga nesnenin yüzeyi tarafından yansıtılır. Yansıtılan yankıların bazıları prob tarafından alınır ve elektrik sinyallerine dönüştürülür.Ultrasonik dalganın yeniden iletilmesi ve geri alınması arasındaki zaman farkına ve bilinen ses hızına göreMikrodalga sinyali elektronik cihaz tarafından işlenir ve nihayet nesne seviyesine ilişkin elektrik sinyali haline dönüştürülür.
![]()