|
|
| Marka Adı: | Nuoying JIAYE |
| Model Numarası: | NYCSUL-502 |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | $100 to $280 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 10000 Takım/Setler |
Uluslararası Standart Endüstriyel Atık Su Seviye Ölçer Ayrık Ultrasonik Seviye Ölçer
NYCSUL Ultrasonik Seviye Ölçümü, tankın üstüne monte edilir. Elektronik ünitenin kontrolü altında, prob, ölçülen ortama ultrasonik dalga darbesi yayar. Ses dalgası, ortamın yüzeyi tarafından yansıtılır, yansıma yankısının bir kısmı prob tarafından alınır ve elektrik sinyaline dönüştürülür. Ultrasonik dalganın yayılmasından yeni alıma kadar geçen süre, probdan ölçülen ortama olan mesafeyle doğru orantılıdır. Elektronik ünite, süreyi algılar ve bilinen ses hızına göre ölçülen mesafeyi hesaplar. Ortam konumunun değerini elde etmek için çıkarma işlemi kullanılır. Açık boru, petrol tankı, pompa istasyonu, su kulesi, baraj, açık kanal, seviye farkları vb. alanlarda yaygın olarak kullanılır.
![]()
| Ürün Adı | Ultrasonik Seviye Sensörü |
| Ölçüm Aralığı | 20~30m (sıvı); 10~15m (katı) |
| Kör Alan | 0.6~0.8m |
| Hassasiyet | Tam ölçüm aralığının %0.2'si (havada) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1cm |
| Akım Çıkışı | 4~20mA |
| Çıkış Çözünürlüğü | Tam ölçüm aralığının %0.03'ü |
| Çıkış Yükü | 0~600Ω |
| Röle Çıkışı | üst limit ve alt limit kontrolü |
| Röle Özellikleri | 5A 250VAC/30VDC |
| Parametre Ayarı | 3 algılama düğmesi |
| Ortam Sıcaklığı | -45°C~ 95°C |
| Tespit Periyodu | 1 S |
| Kurulum | flanş veya destek |
| Akustik Dalga Hüzmesi Açısı | 8°(3db) |
| Basınç Aralığı | ±0.3MP |
※ Not: Ürünler özelleştirilebilir gereksinimlere göre kullanıcıların!Ultrasonik Seviye Vericisi Ürün özellikleri
Otomatik güç ayarı, kazanç kontrolü, sıcaklık telafisi.Fiziksel sızdırmaz prob, IP68 koruma sınıfı, su geçirmez, hizmet ömrünü iyileştirir.