|
|
| Marka Adı: | NuoyingJiaye |
| Model Numarası: | NYUHZ-A-2 |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | $235.0~$365.0 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 1400 adet |
4 ~ 20mA Hidrolik Yağ Manyetik Yakıt Tankı Seviye Ölçü Göndericisi
4 ~ 20mA Hidrolik yağ manyetik yakıt tankı seviye ölçüm cihazı:
Montajlı manyetik sıvı seviyesi ölçer, su kulesi, çaydanlık, oluk ve top şeklindeki kapların sıvı seviyesini ölçmek için kullanılabilir.Yüksek mühürlenme altında kullanılabilir., sızıntı önleme, yüksek basınç, yüksek sıcaklık ve korozyon durumu, güvenli ve güvenilir.Bu bulanık talimat eksikliği ve cam plaka seviye ölçüm kırılganlığı telafi ederYüksek/düşük sıcaklığın geri çekilmesinden etkilenmez, bu da çok gruplu ölçümlere ihtiyaç duymaz.Doğrudan okur ve geniş bir ölçüm aralığına sahiptir.
4 ~ 20mA Hidrolik Yağ Manyetik Yakıt Tankı Seviye Ölçüsü Göndericisi Parametreleri:
| Ölçüm aralığı | 300-15000 mm |
| Doğruluk | ±10 mm |
| Sütun çapı | 9 mm |
| Çalışma basıncı | ≤16.0Mpa (>16.0Mpa özelleştirilmiş); korozyona karşı tip ≤1.0Mpa |
| Orta yoğunluk | ≥ 0,45 g/cm3 |
| Orta yoğunluk farkı | ≥0,15 g/cm3 |
| Orta viskozluk | ≤0.4Pa·S |
| Ekipmanın titreşimi | frekans≤25Hz, genişlik≤0,5mm |
| Hızı takip et. | ≤0.08m/s |
| Bağlantı flensleri | DN25, PN1.6 |
4 ~ 20mA Hidrolik Yağ Manyetik Yakıt Tankı Seviye Ölçüsü Göndericisi Özellikleri:
1Basit yapı, iyi istikrar, güvenilirlik ve dayanıklılık.
2İzole ortam, gösterge, verici ve anahtar
3Geniş çalışma basıncı aralığı: 42Mpa vakum
4Geniş çalışma sıcaklık aralığı: -190 °C'den 425 °C'ye kadar
5Ortamın fiziksel ve kimyasal durumlarından bağımsızdır.
6.SPST veya SPDT kullanılabilir
7. 4-20mA DC sinyali (veya HART) iletmek ve uzaktan kumanda ve ölçümleri gerçekleştirmek için yüzen seviye dönüştürücü veya kapasitif iki tel seviye dönüştürücü seçimi.
![]()