|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYCSUL-501 |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | Please Contact Me |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ön ay |
Ultrasonik Su Tankı Seviyesi Ölçütücüsü Sıvı Seviyesi Ölçütücüsü Su Seviyesi Sensörü
Ultrasonik Sıvı Seviye Ölçütçüsü Tanımı
NYCSUL iki tel ultrasonik seviye ölçüm cihazı akıllı bir temassız seviye ölçüm cihazıdır.Gelişmiş algılama ve hesaplama teknolojisini benimsiyor, ve interferans sinyallerini bastırma fonksiyonuna sahiptir, böylece aygıtın ölçüm doğruluğunu temel olarak iyileştirir ve ölçüm sonuçlarının gerçekliğini sağlar.Ürün, çeşitli sıvıların sıvı düzeyini ölçmek için yaygın olarak kullanılabilir., ve ayrıca mesafe ölçümü için de kullanılabilir.
Ultrasonik Sıvı Seviyesi Ölçücüsünün Çalışma İlke
Ultrasonik seviye ölçüm cihazı, konteynerin üst kısmına monte edilmiştir. Elektronik birimin kontrolü altında, sonda ölçülecek nesneye bir ultrasonik darbeler ışını yayar.Ses dalgası nesnenin yüzeyi tarafından yansıtılır., ve yansıtılan yankının bir kısmı prob tarafından alınır ve elektrik sinyali haline dönüştürülür.Malzeme seviyesinin değişimini belirlemek için tekrar alınmasından zaman farkı ve bilinen ses hızı, mikrodalga sinyali elektronik cihaz tarafından işlenir ve nihayetinde malzeme seviyesine bağlı bir elektrik sinyali haline dönüştürülür.
Ultrasonik Sıvı Seviyesi Ölçütçüsü Tasarım Özelliği
◎Makul tasarım, mükemmel performans, basit yapı, uygun kurulum vb.;
◎Ultrasonik, yüksek iletim gücüne ve yüksek hassasiyete sahip küçük açılı bir sonda kullanır;
◎Ölçümsel nokta üst ve alt sınır ayarları, alarm ayarları, sürekli sıvı ölçümü ve sıvı seviyesi kontrolü için kullanılabilir.
Ultrasonik sıvı seviyesi ölçerinin teknik parametresi
| Tipik uygulama | Sıvı (karıştırma, kabarcık, uçuculuk vb.) |
| Ürün modeli | NYCSUL 501, NYCSUL -502, NYCSUL -503 |
| Sonda Tipi | Entegre, bölünmüş, patlama geçirmez, korozyona karşı, korozyona karşı ve patlama geçirmez |
| Anten malzemesi | PP, PVC, PTFE, 304 |
| Ölçme aralığı | 0 ~ 20m ((integrated),0 ~ 40m ((split) |
| Ölçüm doğruluğu | < 0,25% (menzil < 20 metre), < 0,5% (menzil > 20 metre) |
| Süreç sıcaklığı | -20~+70°C |
| Süreç basıncı | - 0.1 ~ 0.1MPa (normal basınç) |
| Süreç bağlantısı | Fil, flens (ihtiyaçlı) |
| Güç kaynağı | 24VDC |
| Sinyal çıkışı | 4... 20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Görüntüleme modu | Sıvı seviyesi, mesafe (yükseklik) |
| Çıktıyı ayarla | Yukarı sınır ayarları, alt sınır ayarları |
| Koruma sınıfı | IP 65, IP 67, IP 68 (iletilmez) |
| Patlama geçirmez sınıf | ExiaIICT6Ga, ExdIICT6Gb (sertifikaya bakın) |