|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NUSP-M21 |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $450 to $1700 /pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ön ay |
Yüksek Stabilite Asılma Önleyici Malzeme IP67 NYSP-M21 RF İletkenlik Seviye Vericisi
NYSP-M21 RF İletkenlik Seviye Vericisi Çalışma Prensibi
Radyo frekansı iletkenlik ölçüm teknolojisi, benzersiz avantajlara sahip bir sıvı seviyesi ölçüm teknolojisidir. Kavram genel kapasitans ölçüm teknolojisine benzer olsa da, RF iletkenlik teknolojisi, elektronik ünitedeki sürüş koruma devresini ve chopper devresini birleştirerek empedans ve kapasitans direncini ayrı ayrı ölçebilir. Herhangi bir asılmanın empedansı ve reaktansı, fiziksel yasa gereği eşit olarak hesaplanır, bu nedenle asılmanın etkisi, osilatör devresinin faz kayması yoluyla toplam çıkıştan ölçülebilir ve elimine edilebilir.
NYSP-M21 RF İletkenlik Seviye Vericisi Tasarım Özelliği
1. Yüksek sıcaklık, yüksek basınç ve aşındırıcı ortamlar için uygundur.
2. Gürültülü, tozlu, sisli ve sıcaklık değişimlerinden etkilenmez.
3. Kör nokta yok, farklı tanklar için idealdir.
4. Büyük tanklar için ekonomiktir.
5. Çoğu kontrol sistemi ve ölçüm cihazı ile uyumlu 4~20mA çıkış.
NYSP-M21 RF İletkenlik Seviye Vericisi Teknik Parametreler
| Tipik uygulama | Düşük dielektrik sabitli sıvı, ayrı monte edilebilir |
| Prob tipi | Kartuş sert çubuk PTFE/304 (isteğe bağlı) |
| Güç kaynağı | 24VDC |
| Ortam sıcaklığı | -40~+200°C |
| İşlem basıncı | -0.1~8.0MPa |
| İşlem bağlantısı | 1 1/2" BSPT dişli (standart) flanş montajı (isteğe bağlı) |
| Koruma seviyesi | IP67 |
| Patlamaya dayanıklı sınıf | Exia II CT6 |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |