|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYSP-M |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | $450 to $1700 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ön ay |
NYSP-M Rf Giriş Seviye Ölçücüsü
NYSP-M RF kabul seviyesi ölçer, radyo frekansı kabul prensibine dayalı bir sürekli seviye ölçüm ürünüdür.yüksek hassasiyet ve geniş uygulamaGeleneksel kapasitif seviye ölçümcüsü ile karşılaştırıldığında, modülerleştirilmiş tasarım, enstrüman ayarını kısa ve uygun bir şekilde gerçekleştirebilir.Normalde kullanılabilir ve ömür boyu bakımsızdır.Kullanıcıların ekipmanların işleyişini sezgisel olarak anlamalarını ve karmaşık endüstriyel alanlarda güvenli ve güvenilir olarak sorunları zamanında çözmelerini sağlar.
Rf Kabul Seviyesi MetreTeknik parametreler
| Başvurular | Sıvı, toz, katı, parçacık ve diğer ortamlar |
| Sonda tipi | Her iki ucunda da sert direkler. |
| Ölçme aralığı | 0~6m,0~30m,0~120m |
| Süreç sıcaklığı | -40°150°C,-40°250°C,-40°800°C |
| Çevre sıcaklığı | -40 °C ~ + 70 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C ~ + 65 °C |
| Süreç basıncı | -0,1 ̇1,6 MPa,-0,1 ̇2,5 MPa,-0,1 ̇4,0 MPa,-0,1 ̇8,0 MPa |
| Güç kaynağı | (13-35) vDC |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Süreç bağlantısı | Filtreler (seçici) |
| Koruma sınıfı | IP67 |
| Patlama geçirmez sınıf | ExiaIICT6 (seçici) |
| Gecikme: | 0 ~ 30 saniye ayarlanabilir |
※ Not:Ürünolabilir.Buna göre özel- Evet.Özel gereksinimler- Ne?Kullanıcılar!
Rf Kabul Seviye MetreÇalışan İlke
Radyo frekans giriş ölçüm teknolojisi, benzersiz avantajlara sahip bir tür malzeme seviyesi ölçüm teknolojisidir.Kapasitif ölçüm kavramı geleneksel kapasitif ölçüm teknolojisine benzer olsa da,, RF kabul teknolojisi, elektronik hücreye Sürücü Kalkanı devresini ve helikopter devresini ekler, böylece impedans ve kapasitif reaktansı ayrı ayrı ölçülebilir.Fizik yasalarını geçtikten sonra, herhangi bir asılı malzemenin impedans ve kapasitans reaktansının eşit olduğu elde edilebilir,Bu nedenle asılı malzemenin etkisi ölçülebilir ve salınım devresinin faz değişimi geçirilir., toplam çıkıştan çıkarılır.
RF giriş seviyesi ölçümünün sondası depolama tankına monte edilir ve malzeme seviyesinin değişmesi nedeniyle RF sinyalinin değişimi sondayla elde edilir.Sonda Sürüş kalkanı Sonu RF akımın asılı malzeme aracılığıyla bir döngü oluşturmaktan önleyebilir, bu da cihazın ölçümünün doğruluğunu sağlar.
![]()
Rf Kabul Seviye MetreTasarım Özellikleri
◎ Eşsiz sürüş kalkanları devre tasarımı asılmaya karşı dirençliliği artırabilir
◎Ölü bölge ölçümü yok, on veya hatta birkaç cm seviyesinde ölçüm olaylarına uygulanabilir
◎Istikrarlı ve güvenilir, uçan kül, blanking, su buharı, kristalleşme, balmumu çıkışı
◎Hiçbir aktivite, kolayca yıpranmış parçalar, genellikle temizlik ve bakım olmadan, hata ayıklama
◎Asma karşıtı malzeme:Bireysel Sürüş Kalkanı devre tasarımı karınca asma yeteneğini geliştirir.
◎Güç kaynağı aralığı: Güç çalışma alanı: 13-35VDC
◎Uyumluluk:Sınav süreci sıcaklığı: -100 °C ~ 800 °C. Ölü bölge ölçümü yok,Bir düzine santimetre veya hatta birkaç santimetre malzeme seviyesi ölçüm olaylarında uygulanabilir bir çok mesafe maksimum ölçüm aralığı yüzlerce metre olabilirYüzlerce metrelik mesafelerde bile viskoz malzemenin ölçümü aletin büyük avantajıdır.
◎Dayanıklılık: Istikrarlı ve güvenilir çıkış, uçan kül, boşaltma, nem, kristalleşme, balmumu etkisine direnç
◎Bakımsız:Hareket yok, giyilebilir parçalar yok, düzenli temizlik, bakım, devreye sokma gerekmiyor
Rf Kabul Seviye MetreKurulum gereksinimleri
Standart kurulum yöntemi
![]()
Rf Kabul Seviyesi MetreElektrikli bağlantılar
![]()
Sistem bağlantısı
Radyo frekansı erişim seviyesi ölçerinde, tehlikeli durumlar için,Aracın güç kaynağı devresine kimlik doğrulanmış bir güvenlik kapısı monte etmek gerekir.Tek kapı veya çift kapı bağlantısı kullanılabilir, ancak bağlantı modu farklıdır.
![]()
![]()