|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYSP-M23 |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | $450 to $1700 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ön ay |
NYSP-M23 Rf erişim seviyesi ölçer.
NYSP-M23 Rf kabulü, daha güvenilir, daha doğru ve daha yaygın bir şekilde uygulanabilen kapasitifden geliştirilen yeni bir seviye kontrol teknolojisidir.Kapasitif seviye teknolojisinin bir yükseltmesi.Rf kabulü denilen, dirençli bileşenlerden, kapasitif bileşenlerden ve algı bileşenlerinden oluşan elektrikte impedansın karşılıklılığını ifade eder.Rf yüksek frekanslı radyo spektrumudur., bu nedenle rf kabulü yüksek frekanslı radyo dalgalarıyla kabul ölçümü olarak anlaşılabilir.Enstrümanın sensörü perfüzyon duvarı ve ölçülen ortamla bir kabul değerini oluşturur.Nesne seviyesinde değişiklik olduğunda, kabul değeri buna göre değişir.Devre birimi, ölçülen giriş değerini nesne seviyesinin ölçümünü gerçekleştirmek için nesne seviyesinin sinyal çıkışına dönüştürür..
Rf Kabul Seviyesi MetreTeknik parametreler
| Başvurular | Arayüz, güç kapalı, güçlü karıştırma durumları |
| Sonda tipi | Sert yalıtım çubuğu |
| Ölçme aralığı | 0 ~ 6m |
| Süreç sıcaklığı | -40°C-150°C |
| Çevre sıcaklığı | -40 °C ~ + 70 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C ~ + 65 °C |
| Süreç basıncı | -0,1 ∼2,5MPa |
| Güç kaynağı | (13-35) vDC |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Süreç bağlantısı | Filtreler (seçici) |
| Koruma sınıfı | IP67 |
| Patlama geçirmez sınıf | ExiaIICT6 (seçici) |
| Gecikme: | 0 ~ 30 saniye ayarlanabilir |
※ Not:Ürünolabilir.Buna göre özel- Evet.Özel gereksinimler- Ne?Kullanıcılar!
Rf Kabul Seviye MetreÇalışan İlke
Geleneksel kapasitif malzeme seviyesi ölçer, seviye yükselen, malzeme kaplı problar,Sonda ile ortam (iletken malzeme) veya sonda ile boru duvarı arasında kapasitans devresinin değeri (izoleasyon malzemesi) arttırılır.Düzlük dengesizliğinin değişmesi nedeniyle kapasitans köprüsü oluştu, bu nedenle kapasitans değerinin değişimi test edilen malzemenin dielektrik sabitine bağlıdır.Sonra da sinyal algılama sistemine., güçlendirme ve nihayetinde karşılık gelen sinyal çıkışı. Kapasitif malzeme seviye ölçümcüsü, ancak bazı dezavantajları vardır,Özellikle prob asılı olduğunda ölçüm sonucunu ciddi şekilde etkileyecektir.
![]()
Radyo frekansı kabul ölçüm teknolojisi seviye ölçüm teknolojisinin benzersiz avantajları vardır.Ama elektronik birimdeki RF erişim teknolojisi sürüş kalkanlarına ve kesme devresine katıldı., böylece sadece impedans ve kapasitif reaktans ölçümünü gerçekleştirebilir. Fizik yasalarının hesaplanması yoluyla, herhangi bir malzeme, impedansın kapasitif reaktans büyüklüğüne eşittir,Bu yüzden asılı ölçülebilir ve faz değişimi salınım devresinin etkisi, toplam çıkıştan çıkar.
Tankın yüklenmesine yerleştirilen Rf giriş seviyesi ölçer sensörü, rf sinyalinin değişmesiyle neden olan sonda seviyesinin değişimi ile.Sürücü - sonda ucunun kalkanları asılı döngü tarafından oluşturulan radyo frekansı akımını engelleyebilir, aygıt ölçümünün doğruluğunu sağlar.
![]()
Yüksek hassasiyetli ölçüm sonuçlarının RF kabul teknolojisi, ve sondanın asılılığı tarafından etkilenmez, şu anda en yaygın olarak kullanılan bir ölçüm teknolojisidir.Düşük sıcaklıktan 100 °C'ye 800 °C'ye yüksek sıcaklığa, boşluktan 6.3 MPa basınç durumlarına, ultra kısa menzildeki büyük ölçekli, normal uygulamayı yapabilir ve farklı malzeme türlerine uygulanabilir.
Rf Kabul Seviye MetreTasarım Özellikleri
◎ Eşsiz sürüş kalkanları devre tasarımı asılmaya karşı dirençliliği artırabilir
◎Ölü bölge ölçümü yok, on veya hatta birkaç cm seviyesinde ölçüm olaylarına uygulanabilir
◎Istikrarlı ve güvenilir, uçan kül, blanking, su buharı, kristalleşme, balmumu çıkışı
◎Hiçbir aktivite, kolayca yıpranmış parçalar, genellikle temizlik ve bakım olmadan, hata ayıklama