|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYCSUL-503 |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $150~$550/pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ayda |
Yüksek Hassasiyetli NYCSUL-503 Ultrasonik Seviye Sensörü Atık Su Döküm Alüminyum
Yüksek Hassasiyetli NYCSUL-503 Ultrasonik Seviye Sensörü
NYCSUL iki telli ultrasonik seviye ölçer, akıllı temassız seviye ölçüm cihazıdır.Makul tasarım, mükemmel performans, düşük birim fiyat, basit yapı ve yüksek kurulum kolaylığı;Ürün, otomatik güç ayarı, kazanç kontrolü, sıcaklık telafisi özelliklerine sahiptir, gelişmiş algılama ve hesaplama teknolojisini benimser ve parazit sinyallerini bastırma işlevine sahiptir, böylece cihazın ölçüm doğruluğunu temelden iyileştirerek ölçüm sonuçlarının doğruluğunu sağlar.Ultrasonik, yüksek iletim gücü ve yüksek hassasiyetli küçük açılı bir prob kullanır;Ürün, çeşitli sıvıların seviye ölçümü için yaygın olarak kullanılabilir ve ayrıca mesafe ölçümü için de kullanılabilir.Keyfi nokta üst ve alt limit ayarı, alarm ayarı, sürekli sıvı ölçümü ve seviye kontrolü için kullanılabilir.
Yüksek Hassasiyetli NYCSUL-503 Ultrasonik Seviye Sensörü Teknik Parametre
| Tipik uygulama | Sıvı seviyesi ölçümü |
| Frekans Aralığı | 40KHz,100KHz |
| Prob tipi | Entegre |
| Prob Malzemesi | PTFE/304(isteğe bağlı) |
| Ölçüm aralığı | 0~20m |
| Ölçüm doğruluğu | <0.25%(Aralık<20m) |
| Ölçüm açısı | 10° |
| Güç kaynağı | 220VAC |
| İşlem sıcaklığı | -20℃~70℃ |
| İşlem basıncı | -0.1~1.0MPa |
| İşlem bağlantısı | Dişli, Flanş, Braket montajı (isteğe bağlı) |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA |
| Ekran modu | Sıvı seviyesi, mesafe (boş yükseklik) |
| Ayarlama çıkışı | Üst limit ayarı, alt limit ayarı |
| Ekran | LCD |
| Gövde malzemesi | Polipropilen |
| Koruma sınıfı | IP65 |
| Patlamaya dayanıklı sınıf | Exia ⅡCT6 Ga |
Not: Ürünler kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir!