|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYCSUL-501 |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $150~$1380/pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 adet/ayda |
Polipropilen NYCSUL-501 Ultrasonik Seviye Göndericisi Sıvı Seviye Ölçümü
NYCSUL-501 Ultrasonik Seviye Göndericisi
NYCSUL-501 Ultrasonik Seviye GöndericisiPArametre
| Tipik uygulama | Sıvı seviyesi ölçümü |
| Frekans aralığı | 40KHz, 100KHz. |
| Sonda tipi | Entegre |
| Sonda malzemesi | PVC/304 (ihtiyaç duyulmaz) |
| Ölçme aralığı | 0'20m |
| Ölçüm doğruluğu | <0,25% ((Aralık <20m) |
| Ölçüm açısı | 10° |
| Güç kaynağı | 220VAC |
| Süreç sıcaklığı | - 20°C+70°C |
| Süreç basıncı | Normal basınç |
| Süreç bağlantısı | Fil, Bracket montajı (ihtiyaç duyulmaz) |
| Sinyal çıkışı | RS485... |
| Görüntüleme modu | mesafe (boş yükseklik) |
| Çıktı ayarlama | Yukarı sınır ayarları, alt sınır ayarları |
| Görüntüle | LCD |
| Kabuk malzemesi | Polipropilen |
| Koruma sınıfı | IP67 |
| Patlama geçirmez sınıf | ExiaIICT6 Ga |
Not: Ürünler kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir!