|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYCSUL-502 |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $100~$250/pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ayda |
Split Tipi NYCSUL-502 Hart Protokolü Hafif Ağırlıklı Ultrasonik Seviye Göndericisi
NYCSUL-502 Ultrasonik Seviye Göndericisi
NYCSUL Ultrasonik Seviye Ölçüm cihazı, elektronik ünitenin kontrolü altında ölçülen ortamda ultrasonik dalga dürtüsü yayar.Ses dalgası ortamın yüzeyi tarafından yansıtılır., yansıma yankısının bir kısmı prob tarafından alınır ve elektrik sinyaline dönüştürülür.Otomatik güç ayarlama, kazanç kontrolü, sıcaklık telafi. Elektronik birim zamanı algılar ve bilinen ses hızına göre kolaylaştırılmış mesafeyi hesaplar.Özel eko işleme teknolojisi, yerinde arıza arıza nedeni için belirlenebilir, uygun bakım.Açık boru, petrol tankı, pompa istasyonu, su kulesi, baraj, açık kanal, seviye farkı vb.Çeşitli çıkış biçimleri: programlanabilir röle çıkışı, yüksek hassaslık 4-20mA akım çıkışı, RS-485, RS-232 dijital iletişim çıkışı, kablosuz GPRS çıkışı vb.
NYCSUL-502 Ultrasonik Seviye Göndericisi Teknik Parametresi
| Ürün Adı | Ultrasonik seviye sensörü |
| Ölçme aralığı |
20 ~ 30m ((sıvı); 10 ~ 15m ((katı) |
| Kör Bölge | 0.6m~0.8m |
| Kesinlik | 0Tam ölçüm aralığının %2'si (havada) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1 cm |
| Mevcut Çıktı | 4 ~ 20mA |
| Çıktı çözünürlüğü | 0Tam ölçüm aralığının %03'ü |
| Çıktı yükü | 0~600Ω |
| Relay çıkışı | Üst limit ve alt limit kontrolü |
| Relay Spesifikasyonu | 5A 250VAC/30VDC |
| Parametreler | 3 algılama düğmesi |
| Orta sıcaklık | -45°C~95°C |
| Bulma Dönemi | 1S |
| Kurulum | Flanş |
| Akustik dalga ışın açısı | 8°(3db) |
| Basınç aralığı | ±0.3MP |
※ Not:Ürünolabilir.Buna göre özel- Evet.Özel gereksinimler- Ne?Kullanıcılar!