|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYCSUL-501 |
| Moq: | 1 PARÇA |
| fiyat: | $150~$380/pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 adet/ayda |
Saf bir ultrasonik açık kanal akış ölçer NYCSUL-501 ultrasonik seviye verici
NYCSUL-501 Ultrasonik Seviye Göndericisi
Enstrümanın ömrünü uzatmak için açık kanallu bir ultra sesli akış ölçer, ölçer kurulumu, dış güneş koruyucularını kurmak için önerilmektedir.Açık kanal akış ölçüm cihazı, yaygın bir açık kanal akış ölçüm yöntemini kullanır, hidrolik yapıların kullanımı da dahil olmak üzere, tel veya lavabo gibi. tel, kablo koruma boruları, su önlemek için mühürlenmeye dikkat edin.Havuzdaki akış ölçümü, açık kanal akış ölçümünün rol oynadığı yaygın bir uygulamadır.- Enstrümanın kendisi yıldırım koruma cihazları ile, ama enstrüman çok mayınlı bir alanda,Bu cihazın çıkış sonuna ek olarak özel bir yıldırım koruma cihazı yerleştirmek önerilir.Sıvı boş yüzeyli bir boruda veya kanalda aktığı zaman, açık kanal akışı meydana gelir.Çevre sıcaklığının cihazın iş gereksinimlerini aştığı, seviye ölçümcüsü ve yüksek güçlendirme, düşük sıcaklıklı cihazların etrafında tavsiye edilir.
NYCSUL-501 Ultrasonik Seviye GöndericisiTeknik Parametresi
| Ürün Adı | Saf bölünmüş diyafragma tipi 4-20ma 220V/24V ucuz ultrasonik seviye ölçer |
| Ölçüm aralığı | 0-20M (gerçek duruma göre özelleştirilmiş) |
| Kör bölge | 0.25-0.5m |
| Sınır doğruluğu | ±3mm/0.3% (standart koşullar) |
| Basınç | 3 atmosferik basınç altında |
| Enstrüman tipi | Bölünmüş tip |
| Aralık çözünürlüğü | 1 mm |
| Çevre sıcaklığı | -20°C~+60°C |
| Metre göstergesi | Dahili LCD ekran seviyesi veya uzay mesafesi |
| çıkış | 4-20 ma analog çıkışlı bir set |
| Modbus RTU protokolü | RS-485 iletişim |
| koruma sınıfı | IP65 |
Not: Ürünler kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir!