|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYRD808 |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $450 to $1700 /pcs |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ön ay |
Entegre Ultrasonik Seviye Ölçer Su Seviye Ölçer
Entegre Ultrasonik Seviye Ölçer Su Seviye Ölçer Açıklaması
Ultrasonik sıvı seviye ölçer Seviye Ölçümü, çeşitli seviye ölçüm cihazlarının avantajlarından yararlanarak, tamamen dijitalleştirilmiş ve insanlaştırılmış tasarıma sahip evrensel bir üründür. Sıvı seviye ölçer, mükemmel seviye izleme, veri iletimi ve insan-makine iletişimine sahiptir.Ultrasonik seviye sensörü, güçlü parazit önleme performansı; üst ve alt limitlerin serbest ayarı ve çevrimiçi çıkış düzenlemesi, yerinde gösterge, isteğe bağlı analog, anahtar değeri ve RS485 çıkışı ve ana ünite ile kolay bağlantı ile öne çıkar. Su geçirmez mühendislik plastiklerinden yapılmış kapak, ABS prob ile küçük ve sağlamdır.
Ultrasonik seviye vericisi, seviye ölçümü ve izlenmesi ile ilgili çeşitli alanlarda uygulanabilir. Pratik duruma göre, RS 485, akım çıkışı gibi diğer modüller de eklenebilir; PLC ile daha iyi eşleşebilir.
![]()
Entegre Ultrasonik Seviye Ölçer Su Seviye Ölçer Özellikleri
| Menzil | 5,8,10,12,15m |
| Kör bölge | <0.4-0.5m(menzile göre farklı) |
| Ölçüm hatası | 0.25%F.S |
| Ekran | LED veya LCD |
| Ekran çözünürlüğü | 1mm |
| Frekans | 20~350KHz |
| Güç | 12-24VDC |
| Güç tüketimi | <1.5W |
| Malzeme | ABS |
| Boyut | Φ 92mm×198mm×M60 |
| Elektriksel arayüz | M20X1.5 |
| Kurulum | M60X2 veya 61MM |
| Çalışma ortamı | normal sıcaklık, normal basınç |
| Koruma derecesi | IP65(diğerleri isteğe bağlı) |
| Çıkış (isteğe bağlı) | 4~20mARL>600Ω (standart) veya 1~5V1~10V veya RS485 veya 3 NPN veya 2 röle (AC: 5A250V DC: 10A24V) |
Entegre Ultrasonik Seviye Ölçer Su Seviye Ölçer Uygulamaları
1,Su endüstrisi (pompa istasyonları, biyokimyasal reaksiyon havuzu, çökeltme tankı vb.)
2,Elektrik enerjisi, maden endüstrisi
3,Gıda endüstrisi
Entegre Ultrasonik Seviye Ölçer Su Seviye Ölçer Özellikleri
DC12-24V geniş çalışma voltajı
Yedekleme ve geri yükleme parametre seti
Analog çıkış aralığının serbest ayarı
Kaldırmak için bir filtre değeri ayarlayın
Özel seri port veri formatı
Hava boşluğunu veya sıvı seviyesini ölçmek için isteğe bağlı artış/fark mesafe ölçümü
Entegre Ultrasonik Seviye Ölçer Su Seviye Ölçer Uygulamaları
1. İlaç üretim endüstrisi: boru hattı tankındaki reaksiyon sıvısının seviye kontrolü
2. Petrol ve kimya endüstrisi: petrol boru hattı / tanktaki sıvının seviye kontrolü
3. Gıda endüstrisi: Şarap, içecek, süt üretimi, depolama tankı/boru hattı sıvı seviyesi tespiti ve izlenmesi
Entegre Ultrasonik Seviye Ölçer Su Seviye Ölçer Boyutları
İlgili ürünler
SSS
S: Ne kadar sürede bana cevap vereceksiniz?
C: Mümkün olan en kısa sürede ancak 12 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz
S: Bazı örnekler alabilir miyim?
C: Evet, kalite kontrolü ve pazar testi için numune siparişi mevcuttur. Ancak ekspres maliyetini ödemeniz gerekmektedir.
S: Üretiminizi ne kadar sürede ayarlayabilirsiniz?
C: Ürün onayınızı aldıktan ve ön ödemeyi aldıktan sonra üretim hemen başlayacaktır.
S: Teslimat süresi nedir?
C: Küçük siparişler için genellikle yaklaşık 3-5 iş günü ve büyük siparişler için 10-15 gün sürer.
S: Kalitenizi nasıl kontrol ediyorsunuz?
C: Üç denetim adımı (orijinal, üretim ve bitmiş ürünler) + iyi garanti hizmeti (insan kaynaklı hasar faktörleri olmadan yeni bir tane değiştirmek için 1 yıl ücretsiz).
S: Hangi sertifikalara sahipsiniz?
C: ISO9000, CE, Patlamaya dayanıklı sertifika, RoHs hazır. Ve malların tesliminden önce, üçüncü taraflarca verilen kalite ve güvenlik denetim sertifikası da sunulabilir.
S: Fabrikanızı ziyaret edebilir miyim?
C: Çok memnuniyetle! Xian Yang havaalanına uçun. Bizim için büyük bir zevkti.
S: Garanti şartlarınız nelerdir?
C: 12 ay garanti süresi sunuyoruz.
S: OEM ve Özelleştirilmiş hizmet sağlayabilir misiniz?
C: Evet, hem OEM hem de ODM mevcuttur, profesyonel çözümler sunabilen profesyonel Ar-Ge departmanımız var.
Başka sorularınız olursa lütfen bizimle iletişime geçin. Taleplerinizi mümkün olan en kısa sürede işleme alacağız.
Serena Jiang / Satış Müdürü
Telefon/WhatsApp:+86 15934851597