|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYRD808 |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $450 to $1700 /pcs |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ön ay |
Açıklama Ultrasonik açık kanal dijital su yakıt akış ölçer
İki öğeden oluşur: bir ana ünite (ekranı ve programlama için entegre bir tuş takımı bulunur) ve ölçülecek yüzeyin hemen üzerine monte edilmesi gereken bir dönüştürücü. Çevre koruma, su arıtma, sulama, kimya ve diğer endüstrilerde yaygın olarak uygulanabilir.
Detaylı Görseller Ultrasonik açık kanal dijital su yakıt akış ölçer
![]()
![]()
Özellikler Ultrasonik açık kanal dijital su yakıt akış ölçer
| Algılama Aralığı | 3m; 5m; 8m; 10m; 12m; 15m; 20m; 25m; 30m |
| Kör Alan | <0.3m-1.5m |
| Doğruluk | ±0.3%F.S |
| Ekran | LCD |
| Çözünürlük | 1mm |
| Tuş Takımı | 16 tuş |
| Çıkış |
4~20mA(standart); 0~20mA; 1~5V; 0~5V; 0-10V; 1-10V; RS485; HART 4 röle (Kontak kapasitesi AC:5A 250V DC:10A 120V) |
| Tüketim | <8W |
| Malzeme | ABS |
| Ekran Boyutu | 240mm×184mm×110mm |
| Sensör Boyutu |
Boyutlar aşağıdaki resimlerde gösterildiği gibidir Φ41×100×Φ30 (1 m aralık için); Φ55mm×119mm×G1 1/2 (3 m aralık için); Φ74mm×135mm×M60 (3~15 m aralık için)' Φ109mm×200mm×M30 (16~35 m aralık için) |
| Montaj Boyutu | G1 1/2(3m); M60x2 (5-15m); M30X1.5 (20-30m) |
| Sensör Kablosu | 10m (isteğe bağlı) |
| Çalışma Ortamı | normal sıcaklık, normal basınç |
| Koruma Derecesi |
cihaz için IP53 sensör için IP65 (isteğe bağlı) |
Özellikler Ultrasonik açık kanal dijital su yakıt akış ölçer
Düşük sensör güç tüketimi, kolay kurulum ve yönlendirme, geniş uygulama alanı, standart 4-20mA çıkış, sıvı seviye ölçer olarak ayrı kullanılabilir
Kolay kullanım, ince plaka dik açılı savak, üçgen savak, parshall savak vb. alanlarda yaygın olarak kullanılır. Elektrik kesildiğinde 10 yıl saklayabilir.
Kullanıcının talebine göre flash disk, mikro yazıcı ve depolama pili takılabilir.
Uygulamalar Ultrasonik açık kanal dijital su yakıt akış ölçer
Elektrik, madenler, fabrikalar, kentsel kanalizasyon su yolları, kontrol sistemleri ve diğer ilgili alanlar, örneğin: Çökeltme havuzu, Kömür yıkama prosesi, Atık su arıtma vb.
Boyutlar Ultrasonik açık kanal dijital su yakıt akış ölçer
![]()
![]()
İlgili ürünler
![]()
Ultrasonik seviye ölçer Radar seviye ölçerUltrasonik Akış ÖlçerMkütle akış ölçer
![]()
Ultrasonik akış ölçer Ultrasonik akış ölçer Türbin akış ölçer
SSS
S: Ne kadar sürede bana cevap vereceksiniz?
C: Mümkün olan en kısa sürede ancak 12 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz
S: Bazı örnekler alabilir miyim?
C: Evet, kalite kontrolü ve pazar testi için numune siparişi mevcuttur. Ancak ekspres maliyetini ödemeniz gerekmektedir.
S: Üretiminizi ne kadar sürede ayarlayabilirsiniz?
C: Ürün onayınızı aldıktan ve ön ödemeyi aldıktan sonra üretim hemen başlayacaktır.
S: Teslimat süresi nedir?
C: Küçük siparişler için genellikle yaklaşık 3-5 iş günü ve büyük siparişler için 10-15 gün sürer.
S: Kalitenizi nasıl kontrol ediyorsunuz?
C: Üç denetim adımı (orijinal, üretim ve bitmiş ürünler) + iyi garanti hizmeti (insan hasarı faktörleri olmadan yeni bir tane değiştirmek için 1 yıl ücretsiz).
S: Hangi sertifikalara sahipsiniz?
C: ISO9000, CE, Patlama Korumalı sertifika, RoHs hazır. Ve malların tesliminden önce, üçüncü taraflarca verilen kalite ve güvenlik denetim sertifikası da sunulabilir.
S: Fabrikanızı ziyaret edebilir miyim?
C: Çok memnuniyetle! Xian Yang havaalanına uçun. Bu bizim için büyük bir zevkti.
S: Garanti şartlarınız nelerdir?
C: 12 ay garanti süresi sunuyoruz.
S: OEM ve Özelleştirilmiş hizmet sağlayabilir misiniz?
C: Evet, hem OEM hem de ODM mevcuttur, profesyonel çözümler sunabilen profesyonel Ar-Ge departmanımız bulunmaktadır.
Başka sorularınız olursa lütfen bizimle iletişime geçin. Taleplerinizi en kısa sürede işleme alacağız.
Serena Jiang / Satış Müdürü
Telefon/WhatsApp:+86 15934851597