|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYCSUL-501 |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $450 to $1700 /pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ön ay |
Sıcak Satış Entegre 24VDC Ultrasonik Seviye Anahtarı Sıvı İçin
Ultrasonik Seviye Anahtarı Çalışma Prensibi
Sanayi üretimi veya nakliye ticaret sistemlerindeki depolama tankları tarafından yakıtlar, yağlayıcılar, kimyasallar, pestisitler ve bazı özel sulu çözeltiler aktarılır, bu nedenle tüm sistemdeki tankların çevresel bilgilerini (konum, sıcaklık, sıvı seviyesi, basınç vb.) tutmak önemlidir.
MPM426WPC seviye vericisi, tamamen kaynaklı, daldırılabilir bir seviye ölçüm cihazıdır. Paslanmaz çelik bir muhafazaya yerleştirilmiş, kanıtlanmış uzun vadeli stabilite ve güvenilirliğe sahip bir piezoresistif OEM basınç sensörü ve özel bir dijital telafi devresi kullanır. Entegre yapı ve standartlaştırılmış çıkış sinyali, yerinde kullanım ve otomatik kontrolü kolaylaştırır. Havalandırmalı Teflon® ceketli kablo ve muhafaza hermetik olarak kapatılmıştır, bu da sensör malzemesiyle uyumlu sıvılarda uzun süre kullanılabilir.
Öncelikli olarak metanol, etanol, dizel egzoz sıvısı (DEF), dizel soğutucu gibi kimyasalların izlenmesi için uygulanır.
Ultrasonik Seviye Anahtarı Tasarım Özelliği
1. Yüksek güvenilirlik, güvenli ve kullanımı kolay
2. Kısa devre ve ters polarite koruması
3. Otomatik üretim hattı yüksek kalite ve stabiliteyi garanti eder
4. Paslanmaz çelik 316L muhafaza ve Teflon® ceketli kablo
5. Yüksek korozyon direnci ve hermetik olarak kapatılmış yapı, IP68
Ultrasonik Seviye Anahtarı Teknik Parametreleri
| Tipik uygulama | Sıvı seviyesi ölçümü |
| Frekans Aralığı | 40KHz,100KHz |
| Prob tipi | Entegre |
| Prob Malzemesi | PP/PVC/PTFE/304(isteğe bağlı) |
| Ölçüm aralığı | 0~20m |
| Ölçüm doğruluğu | <0.25%(Aralık<20m) |
| Ölçüm açısı | 10° |
| Güç kaynağı | 24VDC,220VAC |
| İşlem sıcaklığı | -20~+80℃ |
| İşlem basıncı | Normal basınç |
| İşlem bağlantısı | Dişli |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART/RS485... |
| Ekran modu | Sıvı seviyesi, mesafe (boş yükseklik) |
| Ayarlama çıkışı | Üst limit ayarı, alt limit ayarı |
| Ekran | LCD |
| Gövde malzemesi | Polipropilen/Alüminyum |
| Koruma sınıfı | IP67 |
| Patlamaya dayanıklı sınıfı | ExiaⅡCT6 Ga |