|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYCSUL-502 |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $450 to $1700 /pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ön ay |
Bölünmüş 24VDC NYCSUK-502 Sıvı Ultrasonik Seviye Değiştiricisi, Filre Bağlanmıştır
NYSCSUK-502 Ultrasonik Seviye Değiştiricisi Çalışma İlke
Endüstriyel üretim veya ulaşım ticaret sistemlerindeki yakıtlar, yağlayıcılar, kimyasallar, pestisitler ve bazı özel su çözeltileri depolama tankları ile aktarılır.Bu nedenle çevresel bilgiyi (konumu) tutmak çok önemlidir., sıcaklık, sıvı seviyesi, basınç, vb.) tüm sistemdeki tankların. ultrasonik seviye anahtarı konteynerin üst kısmına monte edilmiştir.Sonda ölçülen nesneye ultrasonik bir darbe ışını gönderir.Ses dalgası nesnenin yüzeyi tarafından yansıtılır ve yansıtılan yankının bir kısmı prob tarafından alınır ve elektrik sinyali haline dönüştürülür.
NYSCSUK-502 Ultrasonik Seviye Değiştiricisi Tasarım Özelliği
1Mantıklı tasarım, mükemmel performans, basit yapı ve uygun kurulum.
2Ultrasonik, yüksek iletim gücüne ve hassasiyetine sahip küçük bir açılı sondayı benimser.
3Paslanmaz çelik 316L koruma ve Teflon® kablosu.
4Yüksek korozyon direnci ve hermetik olarak mühürlenmiş yapı, IP68.
NYSCSUK-502 Ultrasonik Seviye Değiştiricisi Teknik Parametreleri
| Tipik uygulama | Sıvı seviyesi ölçümü |
| Frekans aralığı | 40KHz, 100KHz. |
| Sonda tipi | Entegre |
| Sonda malzemesi | PP/PVC/PTFE/304 (iletilmez) |
| Ölçme aralığı | 0'20m |
| Ölçüm doğruluğu | <0,25% ((Aralık <20m) |
| Ölçüm açısı | 10° |
| Güç kaynağı | 24VDC,220VAC |
| Süreç sıcaklığı | -20°C+80°C |
| Süreç basıncı | Normal basınç |
| Süreç bağlantısı | Fil, Flens, Bracket montajı (ihtiyaç duyulmaz) |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART/RS485... |
| Görüntüleme modu | Sıvı seviyesi, mesafe (boş yükseklik) |
| Çıktı ayarlama | Yukarı sınır ayarları, alt sınır ayarları |
| Görüntüle | LCD |
| Kabuk malzemesi | Polipropilen/Alüminyum |
| Koruma sınıfı | IP67 |
| Patlama geçirmez sınıf | ExiaIICT6 Ga |