|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYCSUL |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | $450~$1700/pc |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ay |
IP68 NYCSUL Ultrasonik Seviye Ölçer RS485 ile
IP68 NYCSUL Ultrasonik Seviye Ölçer RS485 ile Çalışma Prensibi
Ultrason, belirli bir yayılma hızıyla gazlarda, sıvılarda ve katılarda yayılır. Ultrasonik dalga ortamda yayılırken, soğurulur ve zayıflar, gazdaki zayıflama en büyüktür ve katıdaki zayıflama en küçüktür. Ultrasonik dalgalar iki farklı ortamın arayüzünden geçtiğinde, yansıma ve kırılma meydana gelir. Akustik empedans farkı büyük olan arayüzlerde, neredeyse tam yansıma olur. Ultrasonik dalganın iletilmesinden gönderilen sinyalin alınmasına kadar geçen zaman aralığı, arayüzün konumu ile ilgilidir. Ultrasonik seviye ölçer, seviyeyi ölçmek için bu ultrasonik dalga özelliğini kullanır.
Tasarım özelliğiIP68 NYCSUL Ultrasonik Seviye Ölçer RS485 ile
Makul tasarım, mükemmel performans, basit yapı, kolay kurulum vb.
Ultrasonik dalga için küçük açılı prob kullanılır, büyük iletim gücü ve yüksek hassasiyet ile
Herhangi bir noktada üst ve alt limit ayarı ve alarm ayarı, sürekli sıvı ölçümü ve sıvı seviyesi kontrolü için kullanılabilir
Teknik parametrelerIP68 NYCSUL Ultrasonik Seviye Ölçer RS485 ile
| Tipik uygulama | Sıvı (karıştırma, köpük, buharlaşma vb. olmadan) |
| Ürün modelleri | Nycsul-501, NYCSUL-502, NYCSUL-503 |
| Prob tipi | Gövde, ayrık gövde, patlamaya dayanıklı, korozyon önleyici, korozyon önleyici ve patlamaya dayanıklı |
| Anten malzemesi | PP, PVC, PTFE, 304 |
| Ölçüm aralığı | 0~ 20M (entegre), 0~40m (ayrı), |
| Ölçüm doğruluğu | <0.25% (aralık<20 m), <0.5% (range>20 m) |
| İşlem sıcaklığı | 3M, 20M (derin kuyu birkaç yüz metre ölçebilir, ayrıca özelleştirilebilir) |
| Ölçüm doğruluğu | 0.05% ~ 0.1% F. S |
| İşlem sıcaklığı | -20~+70C |
| İşlem basıncı | -0.1 ~=0.1 MPa, (atmosferik basınç) |
| Elektriksel Arayüz | M20×1.5,½"NPT |
| Koruma sınıfı | IP65, IP67, IP68 (isteğe bağlı) |
| İşlem bağlantısı | İşlem bağlantısı |
| Görüntüleme modu | Sıvı seviyesi, mesafe (hava yüksekliği) |
| Çıktıyı ayarla | Üst limit ayarı, alt limit ayarı |
| Sinyal çıkışı | 4... 20mA/ HART/ RS485/Modbus. . . |
| Koruma derecesi | IP65, IP67, IP68 (İsteğe bağlı) |
| Patlamaya dayanıklı sınıf | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (ayrıntılar için sertifikaya bakın) |
*Not:Ürün, kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.