|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYSP-M22 |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | $400~$800/pc |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ay |
NYSP-M22 Düşük Dielektrik Sabit Sıvı için RF Kabul Seviyesi Göndericisi
Düşük Dielektrik Sabit Sıvı için NYSP-M22 RF Kabul Seviyesi Iletkeninin Çalışma Prensibi
RF erişim seviyesi ölçüm cihazı esas olarak bir algılama bölümünden ve bir iletim bölümünden oluşur. , Modülasyon sürücü amplifikatörü, filtre amortizasyon bağlantısı, voltaj sınırı ve voltaj-akım dönüşüm devresine vb. Köprü prensibine göre,Sıvı seviyesinin yükselmesi nedeniyle artan kapasitans köprüyü dengesiz hale getiriyor.Aynı zamanda, köprünün dengesizliğine orantılı olan demodülatörün çıkış voltajı filtre edilir ve güçlendirilir, çıkış yumuşatılır ve voltaj / akıma dönüştürülür.4-20mA akım sinyali seviyeye orantılı olarakİster bir radyo frekans kapasitans seviyesi ölçer, ister bir radyo frekans kabul seviyesi ölçer olsun, ortamın seviyesini doğru bir şekilde ölçebilir.Ama sıradan radyo frekansı kapasitans seviyesi ölçümcüsü ile karşılaştırıldığında, radyo frekans kabul seviyesi ölçer, malzeme seviyesini ölçmek için daha uygundur, çünkü asılı malzemenin malzeme seviyesini ölçme üzerindeki etkisi iyi ele alınır.
Tasarım özellikleriNYSP-M22 Düşük Dielektrik Sabit Sıvı için RF Kabul Seviyesi Göndericisi
◎ asılma karşıtı: benzersiz sürücü kalkanı devre tasarımı asılma karşıtı yeteneği geliştirir
◎ güç kaynağı aralığı: güç kaynağı çalışma aralığı: 13 ~ 35vdc
◎ sond işlem sıcaklığı: - 100 °C ~ 800 °C
◎Ölü bölge ölçümü yok, on santimetreden fazla veya hatta birkaç santimetreden daha fazla malzeme seviyesi ölçümü için geniş bir yelpazede uygulanabilir
◎En fazla ölçüm aralığı yüz metreye, hatta yüz metreye ulaşabilir.
◎Viskous malzeme arayüzü ölçümü bu cihazın büyük bir avantajıdır
◎dayanıklı ve güvenilir çıkış, uçuş külüne, düşen malzemelere, su buharına, kristalleşmeye ve balmumuya dayanıklı
◎herhangi bir hareket yok, kolay giyinen parçalar yok, düzenli temizlik, bakım ve hata ayıklama yok
Teknik parametrelerNYSP-M22 Düşük Dielektrik Sabit Sıvı için RF Kabul Seviyesi Göndericisi
| Tipik uygulama | Sıvı ((Korozyon, iletkenlik, düşük dielektrik sabit, karıştırma, arayüz, elektrikli dehidrasyon, viskozitesi, derin kuyu, ultra geniş aralığı ve diğer durumlar) |
| Toz (iletkenlik, yalıtım tozu vb.) | |
| Katı (iletkenlik, yalıtım, ultra yüksek sıcaklık yalıtım katı, vb.) | |
|
Ürün modeli |
NYSP-M16 NYSP-M17 NYSP-M18 NYSP-M19 NYSP-M20 NYSP-M21 NYSP-M22 NYSP-M23 NYSP-M24 |
|
Anten şekli |
Yumuşak kablo, yalıtılmış yumuşak kablo, yalıtılmamış yumuşak kablo, sert çubuk, yalıtılmış sert çubuk, her iki ucunda yalıtılmış sert çubuk, silindirik sert çubuk |
| Anten malzemesi | PTFE,304,316 |
| ölçüm aralığı | 3m, 20m ((Derin kuyu yüzlerce metreyi ölçebilir ve özelleştirilebilir) |
| Dalga boyu | 635-650 mm |
| Ölçüm doğruluğu | 0.05% ~ 0.1% F.S. |
| Güç kaynağı | 24VDC |
|
Sinyal çıkışı |
4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Süreç sıcaklığı | -40~+130°C,-100~+200°C, -40~+260°C, -50~+500°C |
| Süreç basıncı |
-0.1~1.6MPa, -0.1~4.0MPa, -0.1~6.3MPa |
| Süreç bağlantısı | Döşeme ipliği, flange (seçilebilir) |
| Elektriksel arayüz | M20*1.5,1⁄2 ′′NPT |
| koruma seviyeleri | IP65,IP67,IP68 (seçilir) |
| Patlama geçirmez sınıf | Exia II CT6 Ga,Exd II CT6 Gb ((Detaylar için sertifikaya bakın) |
Not: Ürün kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.