|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYCSUL-501 |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $150~$350/pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ayda |
NYCSUL-501 40KHz 100KHz Su tankı için ultrasonik seviye sensörü IP67
Ultrasonik seviye verici
Ultrasonik seviye ölçer, mikroprosesör tarafından kontrol edilen dijital bir seviye ölçeridir.Aynı algılayıcı tarafından sıvı yüzeyinde yansımanın ardından ses dalgaları, piezoelektrik kristal ile elektrik sinyalleri haline dönüştürülür.ve ses dalgaları ile, sensörün sıvının yüzeyinde ölçülen mesafeye kadar hesaplaması için, iletim ve alım arasındaki zamanTemassız ölçüm kullanımı nedeniyle, ölçülen ortam neredeyse sınırsızdır, çeşitli sıvı ve katı malzeme yüksekliği ölçümünde yaygın olarak kullanılabilir.
Ultrasonik seviye vericiTeknik parametreler
| Tipik uygulama | Sıvı seviyesi ölçümü |
| Frekans aralığı | 40KHz,100KHz |
| Sonda tipi | Entegre |
| Sınav malzemesi | PP/PVC/PTFE/304 (ihtiyaç duyulmaz)) |
| Ölçme aralığı | 0- Evet.20m |
| Ölçüm doğruluğu | - Evet.0.25% (Aralık)- Evet.20m) |
| Ölçme açısı | 10° |
| Güç kaynağı | 24VDC,220VAC |
| Süreç sıcaklığı | (-20-70°C) |
| Süreç basıncı | Normal basınç |
| Süreç bağlantısı | Fil, Flens, Bracket montajı (ihtiyaç duyulmaz) |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART/RS485... |
| Görüntüleme modu | Sıvı seviyesi, mesafe (boş yükseklik) |
| Çıktı ayarlama | Yukarı sınır ayarları, alt sınır ayarları |
| Görüntüle | LC D |
| Kabuk malzemesi | Polipropilen/Alüminyum |
| Koruma sınıfı | IP65,IP67 |
| Patlama geçirmez sınıf | ExiaⅡCT6 Ga |
Ultrasonik seviye vericiÖlçüm İlke
Ultrasonik seviye ölçer, konteynerin üst kısmına monte edilmiştir. Elektronik ünitenin kontrolü altında, sonda ölçülecek nesneye bir ultrasonik darbeler ışını yayar.Ses dalgası nesnenin yüzeyi tarafından yansıtılır., ve yansıtılan yankının bir kısmı prob tarafından alınır ve ultrasonik dalga ile yeniden ileten bir elektrik sinyali haline dönüştürülür.Tekrar alımdaki zaman farkı ve bilinen ses hızı, malzeme seviyesinin değişimini belirlemek için kullanılır.Mikrodalga sinyali elektronik cihaz tarafından işlenir ve sonunda malzeme seviyesine bağlı bir elektrik sinyali haline dönüştürülür.