|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYSP-M |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $504.081/pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ayda |
RF Eşsiz Seviye Ölçüm Teknolojisi Seviye Ölçücüsü
RF erişim seviyesi ölçerinin çalışma prensibi
RF erişim seviyesi ölçer, RF erişim prensibine dayalı bir sürekli seviye ölçüm ürünüdür. Ürün yüksek istikrar, yüksek hassasiyet ve geniş uygulama avantajlarına sahiptir.Geleneksel kapasitif seviye ölçerine kıyasla, modüler tasarımı, ayarı basit ve uygun bir şekilde ayarlamak için kullanılabilir. Ayarlama tamamlandıktan sonra, normal ve bakımsız olarak kullanılabilir.Kullanıcıların ekipmanın işleyişini sezgisel olarak anlamalarını ve sorunları zamanında ele almalarını sağlarKarmaşık endüstriyel durumlarda da güvenli ve güvenilir.
Radyo frekansı iletkenlik ölçüm teknolojisi benzersiz avantajlara sahip bir sıvı seviyesi ölçüm teknolojisidir.Bu kavram genel kapasitans ölçüm teknolojisine çok benzer olsa da, RF iletkenlik teknolojisi, elektronik birime sürücü kalkanı devresini ve çeker devresini ekler, böylece impedans ve kapasitans direncinin bağımsız olarak ölçülmesine izin verir.Fizik yasası, herhangi bir süspansiyonun impedansının herhangi bir süspansiyonun kapasitans direncine eşit olduğunu hesaplar., bu nedenle süspansiyon etkisi salınım devresinin faz kayması ile ölçülebilir ve toplam çıkıştan çıkarılabilir.
Radyo frekans iletkenlik ölçümünün sondası depolama tankına monte edilir ve potansiyel değişimden kaynaklanan radyo frekans sinyali sondadan alınır.Sonda sürücüsü kapağı askılı malzeme aracılığıyla bir döngü oluşturmak için RF akım döndürme önleyebilir, böylece cihazın ölçümünün doğruluğunu sağlar.
|
Tipik Uygulama |
Sıvı, toz, katı |
| Ürün Modelleri |
NYSP-M |
| Anten Tipi | Esnek kablo, sert çubuk,Her iki ucunda yalıtımlı sert çubuk |
| Anten malzemesi | PTFE, 304, 316 |
| Ölçme aralığı | 0 ~ 20m (derin kuyular için yüzlerce metre ölçülebilir, özelleştirilmiş) |
| Ölçüm Doğruluğu | 0.05% ~ 0.1% F. S. |
| Güç kaynağı | 24VDC |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Süreç sıcaklığı | -40~+130°C |
| Süreç Basıncı | -0,1 ∼4,0MPa |
| Süreç Bağlantısı | Fil, flens (ihtiyaçlı) |
| Elektrikli arayüz | M20 × 1.5, 1⁄2 "NPT |
| Koruma Derecesi | IP65, IP67, IP68 (ihtiyaç duyulmaz) |
| Patlama geçirmez derecesi | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (detaylar için sertifikaya bakın) |
Not: Ürünler kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir ve tasarlanabilir!
RF Giriş Seviyesi Ölçücüsünün Tasarım Özellikleri
Eşsiz anti süspansiyon malzemesi, koruma devre tasarımını yönlendirir, anti süspansiyon malzemesinin kapasitesini artırabilir.
Güç aralığı: 13 ~ 35vdc
Adaptatif prob işlem sıcaklığı. - 100 °C ~ 800 °C
12 santimetre veya hatta birkaç santimetre yatay ölçümlere kör ölçüm uygulanamaz
Maksimum ölçüm aralığı yüzlerce metre veya hatta yüzlerce metre olabilir.
Visköz malzemelerin arayüz ölçümü, cihazın en büyük avantajıdır.
Istikrarlı ve güvenilir çıkış, un, kaba, su buharı, kristal, balmumu batmasına dayanıklı
Bakım yapmayın, parçaları hareket ettirmeyin, parçaları giymek kolay değil, düzenli olarak temizlemeyin, bakım yapmayın ve hata ayıklama yapmayın