|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYCSUL-501 |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $134.379 to $167.976/pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ayda |
NYCSUL-501 Mükemmel Performanslı Ultrasonik Seviye Ölçer
NYCSUL-501 Ultrasonik Seviye Ölçer Çalışma Prensibi
Ultrasonik seviye göstergesi, kabın üst kısmına monte edilir. Elektronik ünite kontrolü altında, prob, ölçülecek nesneye bir ultrasonik darbe ışını gönderir. Ses dalgası nesne yüzeyi tarafından yansıtılır ve yansıyan yankının bir kısmı prob tarafından alınır ve elektrik sinyallerine dönüştürülür. Seviye değişimi, ultrasonik dalganın iletimi ile ultrasonik dalganın yeniden alınması arasındaki zaman farkına ve bilinen ses hızına göre belirlenir. Mikrodalga sinyali elektronik cihaz tarafından işlenir, Son olarak, malzeme seviyesiyle ilgili elektrik sinyallerine dönüştürülür.
| Tipik Uygulama | sıvı (çalkantı, köpük, buharlaşma vb. olmadan) |
| Ürün Modelleri | NYCSUL-501,NYCSUL-502,NYCSUL-503 |
| Prob Tipi | entegre, ayrık, patlamaya dayanıklı, korozyon önleyici ve patlamaya dayanıklı |
| Anten Malzemesi | PP,PVC,PTFE,304 |
| Ölçüm Aralığı | 0~20m (entegre), 0~40m (ayrık), |
| Ölçüm Hassasiyeti | <0.25% (ölçüm aralığı<20m), 20m) |
| İşlem Sıcaklığı | -20~+70℃ |
| İşlem Basıncı | - 0.1~0.1MPa (normal basınç) |
| İşlem Bağlantısı | dişli, flanş (isteğe bağlı) |
| Güç Kaynağı | 24VDC |
| Sinyal Çıkışı | 4...20mA/HART/RS485/Modbus… |
| Ekran Modu | sıvı seviyesi ve mesafe (boş yükseklik) |
| Ayarlama Çıkışı | üst limit ayarı, alt limit ayarı |
| Koruma Sınıfı | IP 65, IP67, IP68 (isteğe bağlı) |
| Patlamaya Dayanıklılık Sınıfı | Exia ll CT6 Ga, Exib II BT6 Gb (ayrıntılar için sertifikaya bakınız) |
Not: Ürünler, kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir ve tasarlanabilir!
NYCSUL-501 Ultrasonik Seviye Ölçer Tasarım Özellikleri
◎ Makul tasarım, mükemmel performans, basit yapı, kolay kurulum vb.;
◎ Ultrasonik dalga için küçük açılı prob kullanılır, yüksek iletim gücü ve yüksek hassasiyet ile;
◎ Herhangi bir noktada üst ve alt limit ayarı ve alarm ayarı, sürekli sıvı ölçümü ve sıvı seviyesi kontrolü için kullanılabilir.