|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYCSUL-502 |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $201.672 to $268.896/pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ayda |
NYCSUL-502 Zeki Dokunmasız Ultrasonik Seviye Ölçücüsü
NYCSUL-502Ultrasonik seviyemeter Çalışma prensibi
Ultrasonik seviye ölçer, konteynerin tepesine monte edilir, elektronik birimin kontrolü altında, sond ölçülecek nesneye bir ultrasonik darbeler ışını yayar.Ses dalgaları nesnenin yüzeyi tarafından yansıtılır., yansıtılan yankının bir kısmı sonda tarafından alınır ve elektrikli bir sinyale dönüştürülür.seviye değişimini belirlemek için tekrar alınacak emisyondan gelen ultrasonik dalgalar ile bilinen ses hızı arasındaki zaman farkına dayanarak, the microwave signal is processed by the electronic unit and finally converted into a level-related The electronic device processes the microwave signal and converts it into an electrical signal related to the level.
| Tipik Uygulama | Sıvı (kışkırtma, köpürme, uçuşa girme vb.) |
| Ürün Modelleri | NYCSUL-502 |
| Sonda Tipi | Entegre, bölünmüş, patlama geçirmez, korozyona karşı ve patlama geçirmez |
| Anten malzemesi | PP, PVC, PTFE,304 |
| Ölçme aralığı | 0 ~ 40m |
| Ölçüm Doğruluğu | < 0,25% (ölçüm aralığı < 20m), < 0,5% (ölçüm aralığı> 20m) |
| Süreç sıcaklığı | -20°C+70°C |
| Süreç Basıncı | - 0.1 ~ 0.1MPa (normal basınç) |
| Süreç Bağlantısı | iplik, flens (ihtiyaç duyulmaz) |
| Güç kaynağı | 24VDC |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Ekran Kipi | sıvı seviyesi ve mesafe (boşluk yüksekliği) |
| Çıktı ayarlama | Yukarı sınır ayarlama, alt sınır ayarlama |
| Koruma Derecesi | IP 65, IP67, IP68 (iletilmez) |
| Patlama geçirmez derecesi | Exia ll CT6 Ga, Exib II BT6 Gb (detaylar için sertifikaya bakın) |
Not: Ürünler kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir ve tasarlanabilir!
NYCSUL-502Ultrasonik seviyemeterTasarım Özellikleri
Mantıklı tasarım, mükemmel performans, basit yapı, kolay montaj, vb.
Ultrasonik dalgalar için küçük açılı sondası, yüksek emisyon gücü ve yüksek hassasiyet.
Herhangi bir nokta üst ve alt sınır ayarları, alarm ayarları, sürekli sıvı ölçümü ve seviye kontrolü için kullanılabilir.