|
|
| Marka Adı: | NUOYING |
| Model Numarası: | NYCSUL-502 |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | $175~$210/pc |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 1000 adet |
NYCSUL-502 Çeşitli Sıvı Tankları İçin Bölünmüş Prob'lu Ultrasonik Seviye Ölçer
NYCSUL-502 Ultrasonik Seviye Ölçer Ürün Açıklaması
NYCSUL iki telli ultrasonik seviye ölçerler, akıllı temassız sıvı seviyesi ölçüm cihazlarıdır. Ürün, otomatik güç ayarı, kazanç kontrolü, sıcaklık telafisi, gelişmiş algılama ve hesaplama teknolojisi kullanımı, parazit sinyal bastırma fonksiyonu ile cihazın ölçüm doğruluğunu temelden iyileştirir ve ölçüm sonuçlarının doğruluğunu sağlar. Ürünler, çeşitli sıvıların seviye ölçümünde yaygın olarak kullanılabilir, ayrıca mesafe ölçümü için de uygundur.
NYCSUL-502 Ultrasonik Seviye Ölçer Uygulama Alanları
Ultrasonik sıvı seviye ölçerler sürekli sıvı seviyesi ölçümü için kullanılabilir. Yaygın olarak kullanılır: petrol, kimya endüstrisi, gübre, metalurji, doğal gaz, enerji santrali, makine imalat sanayi, gemiler, ilaç fabrikaları, atık su arıtma, gıda, şarap ve diğer endüstriyel ortamlarda sıvı seviyesi tespiti ve kontrolü.
NYCSUL-502 Ultrasonik Seviye Ölçer Teknik Parametreler
| Tipik Uygulama | Sıvılar (çalkalama, köpük ve buharlaşma olmadan) |
| Ürün Modeli | NYCSUL-502 |
| Prob Tipi | Bölünmüş |
| Prob Malzemesi | PP/PVC/PTFE/304 |
| Ölçüm Aralığı | 0~40m |
| Ölçüm Doğruluğu | <0.25% (ölçüm aralığı<20m), 20m) |
| İşlem Sıcaklığı | -20~+40℃ |
| İşlem Basıncı | -0.1~0.1MPa (normal basınç) |
| İşlem Bağlantısı | dişli, flanş (isteğe bağlı) |
| Güç Kaynağı | 24VDC, 220VAC |
| Sinyal Çıkışı | 4...20mA/HART/RS485/Modbus… |
| Ekran Modu | sıvı seviyesi ve mesafe (hava yüksekliği) |
| Ayarlama Çıkışı | üst limit ayarı, alt limit ayarı |
| Koruma Sınıfı | IP 65 |
| Patlama Korumalı Sınıfı | Exia ll CT6 (isteğe bağlı) |
Not: Ürünler kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.
NYCSUL-502 Ultrasonik Seviye Ölçer İlgili Resimler
![]()
![]()
![]()