|
|
| Marka Adı: | NUOYING |
| Model Numarası: | NYCSUL-503 |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | $96~$175/pc |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 1000 adet |
NYCSUL-503 Ultrasonik Su/Yakıt Seviye Ölçer 4-20mA Sıvı Derinlik Sensörü Yüksek Hassasiyetli Ultrasonik Seviye Göstergesi
NYCSUL-503 Ultrasonik Su/Yakıt Seviye Ölçer Çalışma Prensibi
Ultrasonik seviye göstergesi, kabın üst kısmına monte edilir. Elektronik ünite kontrolü altında, prob, ölçülecek nesneye bir ultrasonik darbe ışını gönderir. Ses dalgası nesne yüzeyinden yansır ve yansıyan yankının bir kısmı prob tarafından alınır ve elektrik sinyallerine dönüştürülür. Seviye değişimi, ultrasonik dalganın iletimi ile ultrasonik dalganın yeniden alınması arasındaki zaman farkına ve bilinen ses hızına göre belirlenir. Mikrodalga sinyali elektronik cihaz tarafından işlenir, Son olarak, malzeme seviyesiyle ilgili elektrik sinyallerine dönüştürülür.
NYCSUL-503 Ultrasonik Su/Yakıt Seviye Ölçer Uygulama Alanları
Ultrasonik sıvı seviye ölçerler, sürekli sıvı seviyesi ölçümü için kullanılabilir. Yaygın olarak kullanılır: petrol, kimya endüstrisi, gübre, metalurji, doğal gaz, enerji santrali, makine imalat sanayi, gemiler, ilaç fabrikaları, atık su arıtma, gıda, şarap ve diğer endüstriyel ortamlarda sıvı seviyesi tespiti ve kontrolü.
NYCSUL-503 Ultrasonik Su/Yakıt Seviye Ölçer Teknik Parametreler
| Tipik Uygulama | Sıvılar (çalkalama, köpük ve buharlaşma olmadan) |
| Ürün Modeli | NYCSUL-503 |
| Prob Tipi | Entegre |
| Prob Malzemesi | PP/PVC/PTFE/304 |
| Ölçüm Aralığı | 0~20m |
| Ölçüm Doğruluğu | <0.25% (ölçüm aralığı<20m) |
| İşlem Sıcaklığı | -20~+40℃ |
| İşlem Basıncı | -0.1~0.1MPa (normal basınç) |
| İşlem Bağlantısı | dişli, flanş (isteğe bağlı) |
| Güç Kaynağı | 24VDC, 220VAC |
| Sinyal Çıkışı | 4...20mA/HART/RS485/Modbus… |
| Ekran Modu | sıvı seviyesi ve mesafe (hava yüksekliği) |
| Ayarlama Çıkışı | üst limit ayarı, alt limit ayarı |
| Koruma Sınıfı | IP 65 |
| Patlama Korumalı Sınıf | Exia ll CT6 (isteğe bağlı) |
Not: Ürünler kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.
NYCSUL-503 Ultrasonik Su/Yakıt Seviye Ölçer İlgili Resimler
![]()
![]()
![]()