|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYSP-M18 |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | $450 to $1700 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ön ay |
NYSP-M18 Rf erişim seviyesi ölçer.
NYSP-M17 Rf erişim seviyesi ölçüm cihazı, radyo frekans erişim seviyesini sürekli ölçme ürünleri ilkesine dayanmaktadır. Ürün yüksek istikrarlıdır,Yüksek hassasiyet ve geniş uygulama, vb.Geleneksel kapasitif malzeme seviye ölçümcüsü ile karşılaştırıldığında, modüler tasarımın kullanımı, kısa ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir.Normal kullanım ve yaşam boyu ücretsiz bakım sağlanabilir.Kullanıcıların ekipmanların çalışma durumunu sezgisel olarak anlamalarını ve sorunları zamanında, karmaşık endüstriyel durumlarda ve güvenli ve güvenilir bir şekilde ele almalarını sağlar.
Rf Kabul Seviyesi MetreTeknik parametreler
| Başvurular | İzole edici katı, yalıtım sıvısı |
| Sonda tipi | İzole edilmemiş esnek kablo |
| Ölçme aralığı | 0 ~ 30m |
| Süreç sıcaklığı | -40°C-150°C |
| Çevre sıcaklığı | -40 °C ~ + 70 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C ~ + 65 °C |
| Süreç basıncı | -0,1 ∼8,0 MPa |
| Güç kaynağı | (13-35) vDC |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Süreç bağlantısı | Filtreler (seçici) |
| Koruma sınıfı | IP67 |
| Patlama geçirmez sınıf | ExiaIICT6 (seçici) |
| Gecikme: | 0 ~ 30 saniye ayarlanabilir |
※ Not:Ürünolabilir.Buna göre özel- Evet.Özel gereksinimler- Ne?Kullanıcılar!
Rf Kabul Seviye MetreTasarım Özellikleri
◎ Eşsiz sürüş kalkanları devre tasarımı asılmaya karşı dirençliliği artırabilir
◎Ölü bölge ölçümü yok, on veya hatta birkaç cm seviyesinde ölçüm olaylarına uygulanabilir
◎Istikrarlı ve güvenilir, uçan kül, blanking, su buharı, kristalleşme, balmumu çıkışı
◎Hiçbir aktivite, kolayca yıpranmış parçalar, genellikle temizlik ve bakım olmadan, hata ayıklama
Rf Kabul Seviye MetreKurulum gereksinimleri
Not:
![]()