|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYUHZ |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $150~$950/pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ayda |
Göz Alıcı NYUHZ Plaka Manyetik Seviye Vericisi 6m Flanş Montajı
Çalışma Prensibi
Manyetik seviye göstergesi, içinde bir şamandıra bulunan bir hazneye sahiptir ve bu hazne, tanka flanş veya başka uygun bir bağlantı ile bağlanır. Bağlantı prensibine göre, tanktaki sıvı seviyesi değiştikçe, haznedeki sıvı seviyesi de tanktaki sıvı seviyesi ile aynı olur, böylece haznedeki şamandıra, tanktaki sıvı seviyesinin yükselip alçalmasıyla yukarı ve aşağı hareket eder. Bu noktada sıvı seviyesini göremeyiz, bu yüzden haznenin dışına manyetik bir sütunlu çevirmeli gösterge yerleştirilmiştir.Şamandıranın batan sıvı ile yüzen kısmı arasında, birleşme noktasında kalıcı mıknatıs çeliği bulunur. Ölçülen tanktaki sıvı seviyesi yükselip alçaldığında, seviye göstergesi gövde tüpündeki manyetik şamandıra da aynı şekilde hareket eder. Şamandıradaki kalıcı mıknatıs çeliği, manyetik kuplaj yoluyla manyetik sütun göstergesine iletilir ve kırmızı ve beyaz makaraları 180° döndürür. Sıvı seviyesi yükseldiğinde, çevirmeli sütun beyazdan kırmızıya döner ve sıvı seviyesi düştüğünde,
tersi olur. Göstergenin kırmızı ve beyaz birleşimi, tank içindeki sıvı seviyesinin gerçek yüksekliğini gösterir, böylece sıvı seviyesinin net bir şekilde gösterilmesi sağlanır.NYUHZ Plaka Manyetik Seviye Vericisi Teknik ParametreTipik uygulamasıvı seviyesi ölçümüÖlçüm aralığı
Ölçüm doğruluğu
| ±3mm, | ±5mm (isteğe bağlı) |
| Ortam yoğunluğu | ≥0.425g/cm3 |
| Yoğunluk farkı | ≥0.1 g/cm3Ortam viskozitesi |
| ≤0.4Pa.S | Kontrol çıkışı |
| 220VAC, 1A | İletim çıkışı4~20mA (güç kaynağı 24VDC) |
| Proses sıcaklığı | -50 ~ 350 °C |
| Proses basıncı | -0.1~ +16MPa |
| Ayrım oranı | ±lmm |
| Proses bağlantısı | Flanş (isteğe bağlı) |
| Koruma sınıfı | IP67 |
| Patlamaya dayanıklılık sınıfı: | Exia IICT6 Ga (isteğe bağlı) |
| * | Not: Ürünler, kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir! |
| NYUHZ Plaka Manyetik Seviye Vericisi | Tasarım Özellikleri |
| • Basit yapı, sağlam ve güvenilir, kararlı çalışma. | • Saha gösterge ölçeği net, göz alıcı ve okunması kolaydır. |
• Aşındırıcı, yanıcı, zehirli, yüksek sıcaklıkta, çalkantılı ve kirli sıvıların seviyeleri ölçülüp gösterilebilir. • Birden fazla kurulum formu, birden fazla bağlantı formu isteğe bağlı olabilir.• Tasarım basınç aralığı tam vakumdan 10 MPa'ya kadar.• Tasarım sıcaklık aralığı -160 ila +450 °C.• Özel basınç ve sıcaklık için profesyonel tasarım.NYUHZ Plaka Manyetik Seviye Vericisi Kurulum GereksinimiNYUHZ Plaka Manyetik Seviye Vericisi Uygulama Alanı
![]()