|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYSP-DR |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $450 to $1700 /pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ön ay |
Sıcak Satış 24VDC Sıvı NYSP-DR RF Kondensatör Seviye Ölçücüsü
NYSP-DR RF Kondensatör Seviye Ölçücüsünün Çalışma İlkeleri
RF kapasitans seviyesi ölçer, radyo frekansı (RF) kapasitans teknolojisi temelinde çalışır.Bir radyo frekansı sondaya uygulanır ve çevre ortamından kaynaklanan etki sürekli analiz yoluyla belirlenir.Tüm malzemelerin dielektrik sabitleri olduğu ve iletkenlikleri hava ile farklı olduğu için,sonda malzeme ile temas halindeyken küçük kapasitans kaymaları ile tepki verilen toplam impedans değişir.Enerji veren prob ve kap duvarı kondansatörün iki kutup plakalarını oluşturduğundan, sondanın yalıtıcısı ve çevresindeki hava dielektrik malzeme haline gelir.ve hava (dilektrik sabit 1.0) herhangi bir başka malzeme ile değiştirildiğinde (dielektrik sabit > 10), kapasitans değerinin değişmesi impedansın değişmesine neden olur.Bu etki devre tarafından ölçülür ve daha sonra hassasiyet ayarıyla belirlenen referans referans çerçevesiyle karşılaştırılır (devre).
NYSP-DR RF Kondensatör Seviye Ölçücüsünün Tasarım Özelliği
1Modüler dönüştürücü ve sensör entegrasyonu, hareketli parçalar yok, yüksek güvenilirlik, güçlü müdahale karşıtı yetenek.
2Daha geniş uygulanabilirlik, çeşitli prob formları, çeşitli süreç bağlantı formları, çeşitli üretim malzemeleri, özelleştirilebilir tasarım.
3Kurulumu, hata ayıklaması ve bakımı çok kolay.
NYSP-DR RF Kondensatör Seviye Ölçücüsünün Teknik Parametreleri
| Tipik uygulama | Sıvı, koroziv sıvı |
| Anten şekli | Kablo türü, direği türü |
| Anten malzemesi | PTFE, 304, 316 |
| Ölçüm aralığı | 6 metre, 20 metre. |
| Güç kaynağı | 24VDC |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Süreç sıcaklığı | -40 ~ +130°C, -184 ~ +260°C |
| Devre sıcaklık direnci | -40 ~ +80°C |
| Süreç basıncı | -0,1~1,6MPa |
| Süreç bağlantısı | Fil, flens (ihtiyaç duyulmaz) |
| Zaman gecikmesi | 0-30s sürekli ayarlanabilir |
| Güç arızası koruması | Yüksek ve düşük mod, alan ayarlama |
| Elektriksel arayüz | M20×1.5, 1/2 ¢NPT |
| Koruma derecesi | IP65,IP67,IP68 (iletilmez) |
| Patlama geçirmez | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb |