|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYUHZ-FQ |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $450 to $1700 /pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ön ay |
Çeşitli Şamandıra Formları 20mA Sıvı NYUHZ-FQ Manyetik Şamandıralı Seviye Ölçer
Manyetik şamandıralı seviye ölçer, sıvı seviyesiyle birlikte yükselen veya alçalan halka şeklindeki manyetik şamandırayı kullanır, böylece vericinin baskın ölçüm çubuğundaki kamış anahtarı emilir ve sıvı seviyesi karşılık gelen elektro-pozitif çıkış hidroksilamin sinyaline dönüştürülür ve ardından elektro-pozitif sinyal, bağlantı kutusuna entegre bir iletim devresi modülü eklenerek iki telli 4~20mA standart sinyal çıkışına dönüştürülür ve manyetik şamandıralı seviye ölçer ayrıca sıvı seviyesini ölçmek için yerinde LED dijital ekran sağlar. serisi ürünler standart tip, korozyon önleyici tip ve patlamaya dayanıklı tiptir.
NYUHZ-FQ Manyetik Şamandıralı Seviye Ölçer Çalışma Prensibi
Manyetik şamandıralı seviye ölçer, algılama tüpünün içinde bir dizi kamış tüpü ve hassas direnç ile birlikte kaldırma ve manyetik kuplaj prensibine göre çalışır, sıvı seviyesindeki değişikliklerle birlikte manyetik şamandıra algılama tüpü boyunca yukarı ve aşağı hareket ettiğinde. Algılama tüpündeki sıvı seviyesinde bulunan kuru tüp sırayla açılır, böylece algılama tüpünün çıkış elektrik pozitif değeri değişir ve bağlantı kutusundaki dönüştürme devresi modülü direnç değerini 4~20mA akım çıkışına dönüştürür.
NYUHZ-FQ Manyetik Şamandıralı Seviye Ölçer Tasarım Özelliği
1. Basit yapı, sağlam ve güvenilir, kararlı çalışma.
2. Ekran, kırmızı renkte sıvı seviyesini gösterir, bu da sezgisel, dikkat çekici ve okunması kolaydır.
3. Çeşitli kurulum formları ve bağlantı formları seçilebilir.
4. Geniş ölçüm aralığı, tüm ölçüm süreci boyunca kör nokta yok.
5. Yüksek sıcaklık, yüksek basınç, aşındırıcı ve yanıcı ve patlayıcı ortam seviyelerinin yanı sıra çeşitli sıvıların sürekli ölçümü.
6. Ekran, ölçülen ortamdan tamamen izole edilmiştir, güvenli ve güvenilirdir.
7. Özel basınç ve sıcaklık için profesyonel olarak tasarlanabilir.
NYUHZ-FQ Manyetik Şamandıralı Seviye Ölçer Teknik Parametreler
| Tipik uygulama | Sıvı seviyesi ölçümü |
| Ölçüm aralığı | 50~5000mm |
| Ölçüm doğruluğu | ±1%FS |
| Güç kaynağı | 24VDC(15-35V) |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| İşlem sıcaklığı | -40~+130℃ |
| İşlem basıncı | -0.1~2.0MPa |
| Ortam yoğunluğu | 500~2000kg/m³ |
| Ortam yoğunluğu | ≤0.8Pa.s; 3Pa.s |
| İşlem bağlantısı | flanş,braket (isteğe bağlı) |
| Durum göstergesi | LCD (isteğe bağlı) |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| Patlamaya dayanıklı sınıf | Exia II CT6 |
NYUHZ-FQ Manyetik Şamandıralı Seviye Ölçer Uygulama Alanı
Manyetik şamandıralı seviye göstergesi, kimyasal, petrol ve diğer endüstriyel ekipman kaplarındaki sıvı seviyesi gösterimi için uygundur. Şu anda, petrol, kimya, metalurji, elektrik gücü, gıda, ilaç, kağıt yapımı ve diğer endüstrilerde sıvı seviyesi ölçümü ve kontrolünde yaygın olarak kullanılmaktadır.