|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYSP-M24 |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $450 to $1700 /pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ön ay |
Ultra yüksek yalıtımlı katı maddeler 24VDC NYSP-M24 RF erişim seviyesi verici
NYSP-M24 RF Alınma Seviyesi Göndericisi Çalışma İlkeleri
RF iletkenlik ölçüm teknolojisi, benzersiz avantajlara sahip bir sıvı seviyesi ölçüm teknolojisidir.RF iletkenlik tekniği, elektronik birimde bir sürücü kalkanı devresini ve bir helikopter devresini içerir., bu nedenle impedans ve kapasitans direnci ayrı ayrı ölçülebilir. Herhangi bir askının impedansı ve reaktansı fizik yasalarına göre hesaplanır ve büyüklüğü eşittir,Bu yüzden askının etkisi ölçülebilir ve osilatör devresinin faz kayması ile toplam çıkıştan çıkarılabilir.
Radyo frekansı iletkenlik sıvı seviyesi ölçümünün sondası depolama tankına monte edilir.ve sıvı seviyesi değişimi nedeniyle oluşan radyo frekans sinyali değişikliği, sondayla elde edilir.Sonda'nın yönlendirilmiş kalkanı, RF akımının asılı malzemeden geçmesini engeller ve bu da doğru ölçümleri sağlar.
NYSP-M24 RF Alınma Seviyesi Göndericisi Teknik Parametreleri
| Tipik uygulama |
Bölünmüş kurulum için ultra yüksek yalıtımlı katı maddeler |
| Sonda tipi | Esnek kablo 304 (ihtimal) |
| Güç kaynağı | 24VDC |
| Orta sıcaklık | -40~+500°C |
| Süreç basıncı | -0,1 ~ 8,0MPa |
| Süreç bağlantısı | 1" BSPT iplik (standart) flens montajı (iletilmez) |
| Koruma seviyesi | IP67 |
| Patlama geçirmez sınıf | Exia II CT4 |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
NYSP-M24 RF Alınma Seviyesi Göndericisi Tasarım Özelliği
1Dayanıklılık: Çıktı kararlı ve güvenilirdir ve uçan külün, boşaltmanın, su buharının, kristalleşmenin ve balmumuzun etkisine dayanıklıdır.
2Bakımsız: hareket ettirmeye gerek yok, parçalara aşınma yok, sık sık temizlik, bakım ve hata ayıklama gerekmiyor.
3. Asma karşıtı malzeme: Eşsiz sürücü koruma devre tasarımı, asma karşıtı malzemenin performansını artırır.
4Güç kaynağı aralığı: Güç kaynağı çalışma aralığı: 13 ~ 35VDC.
NYSP-M24 RF Alınma Seviyesi Göndericisi Uygulama Alanı
1Kimyasal: ham petrol damıtma kuleleri, ham madde siloları, ara silolar, reaksiyon tankları, katı maddeler siloları, ayırıcılar vb.
2Metallürji: yüksek fırınlar, cevher silosları, cevher kırıcıları, hammadde silosları, yardımcı malzeme silosları, alümina toz silosları vb.
3Çimento: Taş silosları, hammadde silosları, çimento silosları, kömür toz silosları, slag depolama silosları, ticari beton vb.
4Kağıt: hammadde siloları, depolama kuleleri, kurutma davulları, kimyasal malzeme depolama siloları vb.
5Diğerleri: Madencilik, kömür madenleri, çevre koruma, gemi yapımı ve diğer endüstriler.