|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYSP-M16 |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $450 to $1700 /pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ön ay |
İzole edilmiş sert çubuk PTFE 24 VDC NYSP-M16 RF erişim seviyesi verici
NYSP-M16 RF Alınma Seviyesi Göndericisi Çalışma İlkeleri
RF iletkenlik ölçüm teknolojisi, benzersiz avantajlara sahip bir seviye ölçüm teknolojisidir.RF iletkenlik tekniği, elektronik birimde bir sürücü kalkanı devresini ve bir helikopter devresini içerir., böylece impedans ve kapasitans direnci ayrı ayrı ölçülebilir. Herhangi bir asma'nın impedansı ve reaktansı, fizik yasaları ile büyüklük olarak eşit olmak üzere hesaplanır,Bu nedenle sargının etkisi ölçülebilir ve osilatör devresinin faz kaydırılması ile toplam çıkıştan ortadan kaldırılabilir..
Radyo frekansı iletkenlik sıvı seviyesi ölçümünün sondası depolama tankına monte edilir.ve sıvı seviyesi değişimi nedeniyle oluşan radyo frekans sinyali değişikliği, sondayla elde edilir.Sonda'nın Sürücü Kalkan ucu, RF akımın asılı malzemeden bir döngü oluşturmasını engeller ve ölçümün doğruluğunu sağlar.
NYSP-M16 RF Alınma Seviyesi Göndericisi Teknik Parametreleri
| Tipik uygulama | Koroziv/iletken sıvılar, viskoz sıvılar, bölünmüş kurulum mümkün |
| Sonda tipi | İzole edilmiş sert çubuk PTFE (ihtiyaçlı) |
| Güç kaynağı | 24 VDC |
| Orta sıcaklık | -40~+260°C |
| Süreç basıncı | -0,1~4,0MPa |
| Süreç bağlantısı | 3/4" BSPT iplik (standart) flens montajı (ifadesi) |
| Koruma seviyesi | IP67 |
| Patlama geçirmez sınıf | Exia II CT4 |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
NYSP-M16 RF Alınma Seviyesi Göndericisi Tasarım Özelliği
1. Asma karşıtı malzeme: Eşsiz sürücü koruma devre tasarımı, asma karşıtı malzemenin performansını artırır.
2Güç kaynağı aralığı: Güç kaynağı çalışma aralığı: 13 ~ 35VDC.
3Uyumluluk: Sonda işlemi sıcaklığı: -100 °C ~ 800 °C; ölü bölge ölçümü yok, on santimetreden fazla veya hatta birkaç santimetreden fazla yatay ölçüm durumlarında kullanılabilir,büyük bir ölçüm aralığı ileEn yüksek ölçüm aralığı yüzlerce metreye, hatta yüzlerce metreye kadar; viskoz malzeme arayüzü ölçümü cihazın büyük avantajıdır.
4Dayanıklılık: Çıktı kararlı ve güvenilirdir ve uçan külün, boşaltmanın, su buharının, kristalleşmenin ve balmumuzun etkisine dayanıklıdır.
5Bakımsız: hareketsiz, kolay giyilebilen parçalar yok, sık sık temizlik, bakım, devreye sokma gerekmiyor.
NYSP-M16 RF Alınma Seviyesi Göndericisi Uygulama Alanı
1Gıda: meyve suyu bitkileri, süt bitkileri, domates pastası depolama tankları, bira üretimi depolama tankları vb.
2İlaçlar: orta ilaç depolama tankları, ayırıcılar, fermantasyon tankları vb.
3Su arıtma: rezervuarlar, çukurlar, su arıtma tankları, çökme havuzları, derin kuyular, içme suyu ağları vb.
4Diğerleri: çevre koruma, petrol sahası, metalürji, gemi yapımı ve diğer endüstriler.