|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYSP-DR |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | Please Contact Me |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ön ay |
Hareketli Parçalar Yok, Radyo Frekansı Kapasitans Seviyesi Ölçücüsü
Radyo frekans kapasitans seviyesi ölçerinin çalışma prensibi
Radyo frekans kapasitans seviye ölçümünün çalışma prensibi radyo frekans (RF) kapasitans teknolojisine dayanır.ve sürekli analiz yoluyla, çevrenin etkisi belirlenir. Tüm malzemelerin dielektrik sabitleri olduğu ve iletkenlikleri hava ile farklı olduğu için,sondanın malzemeyle temas ettiği zaman, küçük kapasitans kayması değişiklikleri ile yansıtılan toplam impedans.
Radyo frekans kapasitans seviyesi ölçerinin tasarım özelliği
◎Modüler dönüştürücü ve sensör entegre, hareketli parçalar yok, yüksek güvenilirlik ve güçlü müdahale karşıtı yetenek;
◎Daha geniş uygulanabilirlik, çeşitli prob şekilleri, çeşitli süreç bağlantı şekilleri, çeşitli üretim malzemeleri vardır ve özel tasarım yapılabilir;
Kurulum, hata ayıklama ve bakım son derece uygundur.
Radyo frekans kapasitans seviyesi ölçerinin teknik parametresi
| Tipik uygulama | Sıvı, koroziv sıvı vb. |
| Ürün modeli | NYSP-DR |
| Anten şekli | Çizgi tipi, çubuk tipi |
| Anten malzemesi | PTFE, 304, 316 |
| Ölçme aralığı | 6m, 20m. |
| Güç kaynağı | 24VDC |
| Sinyal çıkışı | 4... 20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Süreç sıcaklığı | - 40 ~ + 130 °C, - 184 ~ + 260 °C |