|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYRD702 |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $650~$950/pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 adet/ayda |
Antikorozif NYRD702 Radar Seviye Vericisi 4-20mA/HART (İki Telli/Dört Telli)
Antikorozif NYRD702 Radar Seviye Vericisi
Rehberli dalga radar seviye ölçer, zaman alanı yansıtma (TDR) prensibine dayanan bir seviye ölçerdir.İhracat ve ithalattan uzak durun.Radar seviye ölçerin elektromanyetik darbesi, ışık hızında çelik kablo veya prob boyunca yayılır.Metal ve plastik kutular için, ölçüm cihazı tankın iç duvarına temas etmemelidir. Metal tank ise, seviye ölçer tankın merkezine monte edilmemelidir.Seviye ölçerin darbesinin bir kısmı yansıyarak bir yankı oluşturur ve aynı yol boyunca darbe vericisine geri döner.Sağdaki diyagram, çubuk şeklindeki radar kurulumunu göstermektedir, bu esas olarak sıvı seviyesi ölçümü için kullanılır.Verici ile ölçülen ortam yüzeyi arasındaki mesafe, bu süre zarfındaki darbenin yayılma süresi ile orantılıdır ve sıvı seviyesi yüksekliği hesaplanır.Sensör tavanın merkezine monte edilebilir, eğer kabın alt kısmı konik ise, tankın dibinde ölçüm yapılabilir.
Antikorozif NYRD702 Radar Seviye Vericisi Teknik Parametre
| Parametreler |
Frekans: 100MHZ-1.8GHZ Ölçüm aralığı: -kablo: 0-30m; çubuk, koaksiyel: 0-6m Tepki hızı: 0.2S (gerçek kullanıma bağlı olarak) Doğruluk:<0.1% |
| İletişim Arayüzü | HART iletişim protokolü |
| Tekrarlanabilirlik | ± 3mm |
| Çözünürlük | 1mm |
| Örnekleme | yankı 55 örnek / sn |
| Çıkış akım sinyali | 4-20mA/HART |
| Proses bağlantısı |
Flanş DN50, DN80, DN100, DN150 |
| Proses basıncı | -1 ~ 40bar |
| Güç |
Güç: 24VDC (± %10), dalgalanma voltajı: 1Vpp Güç tüketimi: maks. 22.5mA |
| Çevresel koşullar | -40 ℃ ~ +80 ℃ |
| Gövde koruma sınıfı | IP68 |
| Patlama seviyeleri | EXiaIICT6 Ga |
| Cihaz güç kaynağı ve sinyal çıkış kablosu bağlantısı |
İki çekirdekli blendajlı kablo paylaşımı Kablo girişi: 2 M20 × 1.5 (5 - 9mm kablo çapı) |
※ Not:Ürünlerkullanıcılarınbelirligereksinimlerinegöreözelleştirilebilir!kullanıcıların