|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYRD-86 |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | $400 to $650 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 adet/ön ay |
26GHz NYRD-86 Seviye Ölçer Ölçer
NYRD80X serisi radar seviye ölçer sensörü, maksimum 80 metre ölçüm mesafesine sahip 26Hz yüksek frekanslı bir radar seviye ölçüm cihazıdır. Anten daha da optimize edilmiştir ve yeni hızlı mikroişlemci, cihazın reaksiyon kazanı, katı depolama gibi bazı karmaşık ölçüm koşulları için kullanılabilmesi için daha yüksek oranlı sinyal analizi işlemesi yapabilir.
Seviye Ölçer Tasarım özellikleriTeknik Parametre
| Tipik uygulama | Aşındırıcı sıvı vb. |
| İletim frekansı | 26GHz |
| Doğruluk | 3mm |
| Menzil | 20m |
| Anten malzemesi | PFA (isteğe bağlı) |
| Yankı örnekleme | 100 kez/s |
| İşlem sıcaklığı | -40~130℃ |
| Ortam nemi | 0~90% |
| Çözünürlük | 1mm |
| İşlem bağlantısı | flanş |
| Elektriksel Arayüz | M20×1. 5, ½ " NPT |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Besleme gücü | 24V DC 220VAC (isteğe bağlı) |
| Güç | 3W |
| Patlamaya dayanıklılık sınıfı | ExiaⅡCT6(isteğe bağlı) |
| Koruma sınıfı | IP67 |
※ Not: Ürünler özelleştirilebilir göre kullanıcıların özel gereksinimleri için!PFA malzemeli radar seviye ölçer anteni, PFA plastiği, az miktarda perfloropropil perflorovinil ve politetrafloroetilenin bir kopolimeridir. Erime yapışkanlığı artırılır ve çözeltinin viskozitesi azalır, PTFE'ye kıyasla özellikler değişmeden kalır. Reçine, sıradan termoplastik kalıplama ile doğrudan işlenebilir. Korozyona dayanıklı parçalar, aşınmaya dayanıklı parçalar, sızdırmazlık parçaları, yalıtım parçaları ve tıbbi cihaz parçaları yapmak için uygundur.
Radar
Seviye Ölçer Radar seviye anteni dar bir mikrodalga darbesi yayar ve anten aracılığıyla aşağı doğru iletir. Darbe ölçülen ortamın yüzeyine çarptıktan sonra geri yansıtılır ve tekrar anten sistemi tarafından alınır, sinyali elektronik devre kısmına iletir otomatik olarak bir nesne konumu sinyaline dönüştürülür (darbe yayılma hızı son derece hızlı olduğu için, elektromanyetik dalgaların hedefe ulaşması ve alıcıya geri yansıması için geçen süre neredeyse anlıktır.)
Radar
Seviye Ölçer Tasarım özellikleriAnten küçük boyutlu ve kurulumu kolaydır; Temassız radar, aşınma yok, kirlilik yok.