|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYUHZ-FQ |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | $400~$500/pc |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ay |
Özel manyetik yüzen top seviye ölçer yıldırım koruması
Çalışma prensibiManyetik yüzen top seviye ölçer
NYUHZ-FQ serisi manyetik top seviye ölçüm cihazı yüzerlik ve manyetik kuvvet ilkesine dayanarak tasarlanmıştır.Manyetik yüzme topu sıvı seviyesi ölçer kapalı manyetik olmayan tüpde bir veya daha fazla kuru kamış ile monte edilir, ve daha sonra tüpü içindeki halka mıknatısları olan bir veya daha fazla boş yüzen toplardan geçirir.Yüzük şeklindeki manyetik yüzer sıvının yükseliş ve düşüşü ile birlikte yüzen topları yukarı ve aşağı hareket ettirecektir, böylece manyetik olmayan borudaki kuru kamışlar çekilir ya da bağlantıları kesilir.ve sıvı seviyesine karşılık gelen direnç sinyali çıkış verilecek ve 4-20mA standart sinyal çıkışa dönüştürülecek, Aynı zamanda (kapalı) dönüşüm sinyali üzerine bir temas gönderebilir.
Tasarım özelliği- Ne?Manyetik yüzen top seviye ölçer
◎ özelleştirilmiş tasarım, çok nokta kontrolü, geniş uygulama aralığı
◎ istikrarlı ve güvenilir performans, güçlü yıldırım koruması ve müdahale direnci
◎ Çeşitli karmaşık çalışma koşulları için uygun çoklu prob şekilleri
◎ farklı yüzen top malzemeleri farklı orta yoğunluklara göre seçilebilir
Teknik parametreler- Ne?Manyetik yüzen top seviye ölçer
| Tipik uygulama | Sıvı seviyesi ölçümü vb. |
|
Ürün modeli |
NYUHZ-FQ |
| Yüzen malzeme | F4, PP,304PTFE (seçilir) |
| Sonda çubuğunun uzunluğu | 200~6000mm (özelleştirilebilir) |
| çevre sıcaklığı | -40~80°C |
| Süreç sıcaklığı | -40~+130°C |
| Süreç Basıncı | -0,1~2,0Mpa |
| Süreç bağlantısı | Sütun, flens (seçilebilir) |
| Orta viskozluk | ≤0.05Pa.S |
| Orta yoğunluk | 0.5~2.0g/cm3 |
| koruma seviyeleri | IP65,IP67,IP68 (seçilir) |
| Patlama geçirmez sınıf | Exd II CT6 Gb ((Tüm detaylar için sertifikaya bakın) |
Not: Ürün kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.