|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYUHZ-FQ |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $450 to $1700 /pcs |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ön ay |
Dişli Flanş Manyetik Şamandıralı Seviye Ölçer Yıldırım Koruması/Parazit Önleme Yeteneği
NYUHZ-FQ serisi manyetik şamandıralı seviye göstergesi, kaldırma kuvveti ve manyetik kuvvet prensibine göre tasarlanmıştır. Maglev top sıvı seviye göstergesi, hava geçirmez manyetik olmayan iletken tüp içinde bir veya daha fazla kuru kamış borusu ile donatılmıştır, ardından tüp bir veya daha fazla içi boş ve iç halka mıknatıslı şamandıra topu aracılığıyla geçer, sıvı ile birlikte yukarı veya aşağı hareket eden halka şeklindeki manyetik şamandıra, şamandıra topunu birlikte yukarı veya aşağı hareket ettirir, böylece manyetik olmayan iletken tüp kamış borusunu emer veya eylemi keser, Sıvı seviyesine karşılık gelen çıkış direnci sinyali 4-20mA standart sinyal çıkışına dönüştürülür ve kontak açık (kapalı dönüşüm sinyali) da verilebilir.
Çalışma prensibi
NYUHZ-FQ serisi manyetik şamandıralı seviye göstergesi, kaldırma kuvveti ve manyetik kuvvet prensibine göre tasarlanmıştır. Maglev top sıvı seviye göstergesi, hava geçirmez manyetik olmayan iletken tüp içinde bir veya daha fazla kuru kamış borusu ile donatılmıştır, ardından tüp bir veya daha fazla içi boş ve iç halka mıknatıslı şamandıra topu aracılığıyla geçer, sıvı ile birlikte yukarı veya aşağı hareket eden halka şeklindeki manyetik şamandıra, şamandıra topunu birlikte yukarı veya aşağı hareket ettirir, böylece manyetik olmayan iletken tüp kamış borusunu emer veya eylemi keser, Sıvı seviyesine karşılık gelen çıkış direnci sinyali 4-20mA standart sinyal çıkışına dönüştürülür ve kontak açık (kapalı dönüşüm sinyali) da verilebilir.
Tasarım özelliği
•Özel tasarım, çok noktalı kontrol, geniş uygulama alanı;
•Basit yapı, kolay kurulum, düşük bakım maliyeti;
•Kararlı ve güvenilir performans, yıldırım koruması, parazit önleme yeteneği;
•Çeşitli prob formları, çeşitli karmaşık çalışma koşullarına uygun;
•Ortamın farklı yoğunluğuna göre farklı şamandıra malzemeleri seçilebilir.
Teknik parametre
| Tipik uygulama | Sıvı seviyesi ölçümü vb. |
| Ürün modeli | NYUHZ-FQ |
| Şamandıra malzemesi | F4, PP, 304, PTFE (isteğe bağlı) |
| Çubuk uzunluğu | 200~6000mm (Özelleştirilebilir) |
| Ortam sıcaklığı | -40~+80℃ |
| İşlem sıcaklığı | -40~+130℃ |
| İşlem basıncı | -0.1~2.0MPa |
| İşlem bağlantısı | Dişli, flanş (isteğe bağlı) |
| Ortam viskozitesi | ≤0.05Pa·S |
| Ortam yoğunluğu | 0.5~2.0g/cm³ |
| Sinyal çıkışı | 4-20mA, SPDT |
| Koruma sınıfı | IP65, IP67, IP68 |
| Patlamaya dayanıklı sınıf | Exd ⅡCT6 Gb (sertifikaya bakınız) |
| www.china-nyjy.com | |
* Not: Ürünler özel gereksinimlerinize göre özelleştirilebilir!
Daha fazla ürün detayı için lütfen benimle iletişime geçin!Teşekkürler~
Serena Jiang / Satış Müdürü
E-posta: serena.jiang@china-yqyb.com
WhatsApp: 15934851597