|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYCFQ-UL, NYCFQ-UK |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $450 to $1700 /pcs |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ön ay |
Radar Su Seviyesi Sensörü Göndericisi,Su Seviyesi Sensörü
Radar seviye sensörü çok dar bir mikrodalga darbesini yayar. Bu darbeler uzaydaki ışık hızına eşittir. Ölçülen ortamın yüzeyine ulaşır.Aynı antenle alınacak.. The time interval between the transmitting pulse and the receiving pulse is proportional to the distance from the antenna to the surface of the measured medium to calculate the distance from the antenna to the surface of the measured medium.
Çalışma prensibi
Elektromanyetik dalganın yüksek yayılma hızı nedeniyle, gönderme darbeleri ile alma darbeleri arasındaki zaman aralığı küçüktür (nanosekund büyüklüğünde).Gönderen darbeler ve alıcı darbeler arasındaki zaman aralığı, 26G serisi radar nesne seviyesi ölçümünde özel bir korelasyon çözümü teknolojisi kullanarak doğru bir şekilde tanımlanabilir, anten ile test edilen ortamın yüzeyi arasındaki mesafeyi daha fazla hesaplamak için.
Radar nesne seviyesi ölçerinde 80 GHz'e kadar bir iletim frekansı kullanılır ve bu nedenle:
-- küçük ışın açısı, yoğun enerji, daha güçlü müdahale karşıtı yetenek, büyük ölçüde ölçüm doğruluğunu ve güvenilirliğini artırır;
-- küçük anten boyutu, uygun montaj ve anten koruma cihazlarının montajı, örneğin toz örtüsü;
-- ölçüm kör alanı daha küçüktür ve küçük tank ölçümleri için iyi sonuçlar elde edilir.
-- daha kısa dalga uzunluğu, küçük parçacık maddesinin malzeme seviyesi ölçümü için daha uygundur.
- Gelişmiş mikroprosesör ve eşsiz EchoDiscovery yankı işleme teknolojisi benimsenmiştir ve radar nesne seviye ölçümcüsü çeşitli karmaşık çalışma koşullarında uygulanabilir.
- Puls işleme modunu kullanarak, radar nesne seviye ölçümcüsü çok düşük bir iletim gücüne sahiptir ve her türlü metal ve metal olmayan kaplara monte edilebilir.İnsan vücudu ve çevre için zararsız.
Uygulama:
- Elektrik santrali: kömür yığını, orijinal kömür bunkeri, yakıt tankları, rezervuarlar, atık gaz arıtma tankı, depo pompaları, kül kütüphanesi, yakıt tankları vb.
- Petrol alanı: ham petrol veya rafine edilmiş petrol depolama tankı, üç fazlı ayırıcı, çökme tankı, kanalizasyon tankı ve petrol-su arayüzü, sondaj çamur tankı;
- Kimyasal: ham petrol damıtma kulesi, ham maddeler ve ara siloslar, reaksiyon tankları, amonyak tankları, katı siloslar, ayırıcılar vb.;
-Metallürji: cevher silosu, cevher öğütücüsü, hammadde deposu, yardımcı malzeme deposu, yüksek fırın, alümina toz deposu, elektrolitik tank tampon tankı;
- Çimento: taş depoları, ham silosları, çimento depoları, kömür depoları, slag depolama kutuları;
- Su arıtma: rezervuarlar, kanalizasyon tankları, su arıtma tankları, çökme tankları, derin kuyular, içme suyu ağları;
-Kağıt: hammaddeler deposu, depolama kulesi, kurutma davulları, kimyasal malzemeler deposu vb.
- Diğerleri: taş ocağı, gıda, farmasötik, çevre koruma, gemi yapımı ve diğer endüstriler;
Sık Sorulan Sorular
S: Bana ne kadar cevap vereceksin?
A: Mümkün olduğunca çabuk, ancak 12 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz.
S: Örnek alabilir miyim?
A: Evet, örnek siparişi kalite kontrolü ve pazar testi için mevcuttur.
S: Üretimini ne kadar çabuk ayarlayabilirsiniz?
A: Ürün onayınızı aldıktan ve ön ödemeyi aldıktan sonra, üretime hemen başlayacağız.
S: Teslimat süresi nedir?
A: Genellikle küçük sipariş için yaklaşık 3-5 iş günü ve büyük sipariş için 10-15 gün sürer.
S: Kalitesini nasıl kontrol ediyorsun?
A: Üç denetim aşaması ((Orijinal, üretim ve bitmiş malların) + iyi garanti hizmeti ((1 yıl herhangi bir insan hasarı faktörü olmadan yeni bir tane değiştirmek için ücretsizdir).
S: Hangi sertifikalarınız var?
A:ISO9000, CE, patlama geçirmez sertifikası, RoHs hazır. Ve malların teslim edilmesinden önce, üçüncü taraflar tarafından verilen kalite ve güvenlik denetim sertifikası da sunulabilir.
S: Fabrikayı ziyaret edebilir miyim?
Xian Yang havaalanına uçmak bizim için büyük bir zevkti.
S: Garanti şartlarınız nedir?
A: 12 aylık garanti süremiz var.
S: OEM ve özelleştirilmiş hizmet sağlayabilir misiniz?
A:Evet, OEM ve ODM her ikisi de mevcuttur, sizin için profesyonel çözümler sağlayabilecek profesyonel Ar-Ge departmanımız var.
Teknik parametreler
| Tipik uygulama | Sıvı seviyesi ölçümü vb. |
| Ürün modeli | NYRD |
| Yüzen malzeme | F4, PP,304"PTFE" seçeneği |
| Çubuk uzunluğu | 50~200mm ((Özelleştirilebilir) |
| Çevre sıcaklığı | -20~+70°C |
| Süreç bağlantısı | İp |
| Sinyal çıkışı | 4-20mA, Modbus |
| Koruma derecesi | IP67 |
| Patlama geçirmez sınıf | Exd IICT6 Gb ((sertifikaya bakın) |
Şirket Bilgisi
Shaanxi Nuoying Automation Instruments Co., Ltd. profesyonel araştırma ve geliştirme, üretim,endüstriyel otomasyon araçlarının satışları ve şirket için çözümler sunmakDeneyimli, güçlü bir araştırma ve geliştirme yeteneğimiz, istikrarlı bir personel ekibimiz var.
Nuoying, 5 profesör, 20 yüksek lisans öğrencisi de dahil olmak üzere 80'den fazla insana sahiptir.HIT ile uzun vadeli teknik işbirliği kurduk., XD, 20, West University of Technology, West Post ve diğer üniversiteler ve bilimsel araştırma kurumları