|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYUHZ |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $450 to $1700 /pcs |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ön ay |
Açıklama Manyetik Şamandıralı Seviye Göstergesi Su Seviye Sensörü
Yurt içi ve yurt dışı ürünleri tanıtıp emerek, Kimya Sanayii Bakanlığı tarafından yayınlanan HG/T21584 -95 orijinal manyetik seviye göstergesi standartlarını sindirip, emip, geliştirerek ürünler geliştirdik. Kuleler, tanklar, depolar, küresel kaplar ve kazanlar gibi ekipmanlardaki çeşitli ortam seviyesi ölçümlerinde kullanılabilir. Manyetik seviye göstergesi serisi, yüksek basınç, yüksek sıcaklık, aşındırıcı koşullar altında yüksek sızdırmazlık, sızdırmazlık ve uyum seviyesi ölçümü sağlayabilir. Ölçümün tüm süreci kör nokta içermez, göz alıcı ekran, sezgisel okumalar. Özellikle saha talimatı bölümünde, sıvı ortamla doğrudan temas olmadığı için, yüksek sıcaklık, yüksek basınç, yüksek viskoziteli, zehirli, zararlı, aşındırıcı ortamlar üstünlüğünü gösterebilir. Bu nedenle, geleneksel cam, plaka seviye göstergesinden daha yüksek güvenilirlik, güvenlik, gelişmişlik ve pratiklik sunar.
Göstergenin en dikkat çekici özelliği, sıvı ortamın ve göstergenin tamamen izole edilmiş olmasıdır, bu nedenle her durumda çok güvenli, dayanıklı ve çeşitli seviye göstergesi türleri seviye alarmı, kontrol anahtarları veya topluluk seviyesi ile birleştirildiğinde bit, alt kenar alarm kontrolü veya kilitleme elde edilebilir; kamış yonga seti seviye vericisi ile seviye, sektör-bit sinyali standart bir sinyale dönüştürülebilir
bilgisayara, regülatöre, sıvı dijital ekran cihazına iletilen iki telli 4-20mADC sinyali, uzun menzilli gösterim, algılama, kayıt ve kontrolü gerçekleştirmek için, bu seri seviye göstergesi yaygın olarak kullanılır: petrol, kimya, metalurji, ilaç, gıda, elektrik ve diğer ölçüm ve kontrol üretim sürecinin seviyesi.
Detaylı Görseller Manyetik Şamandıralı Seviye Göstergesi Su Seviye Sensörü
![]()
![]()
Teknik Özellikler Manyetik Şamandıralı Seviye Göstergesi Su Seviye Sensörü
![]()
Teknik parametre
| Tipik uygulama | Sıvı seviyesi ölçümü |
| Ürün modeli | NYUHZ |
| Montaj şekli | Yan montajlı, üst montajlı |
| Ana malzeme | 304,316 |
| Ölçüm aralığı | 0~6m |
| Ölçüm doğruluğu | ±3mm, ±5mm, ±10mm, ±20mm (isteğe bağlı) |
| Ortam yoğunluğu | ≥0.425g/cm³ |
| Yoğunluk farkı | ≥0.1g/cm³ |
| Ortam viskozitesi | ≤0.4Pa.S |
| Kontrol çıkışı | 220VAC, 1A |
| İletim çıkışı | 4...20mA (güç kaynağı 24VDC) |
| İşlem sıcaklığı | -50~+350℃ |
| İşlem basıncı | -0.1~+16MPa |
| İşlem bağlantısı | Flanş (isteğe bağlı) |
| Çözünürlük | 1 mm |
| Koruma sınıfı | IP65, IP67, IP68 (isteğe bağlı) |
| Patlamaya dayanıklı sınıfı | ExiaⅡCT6Ga, ExdⅡCT6Gb (sertifikaya bakınız) |
Özellikler Manyetik Şamandıralı Seviye Göstergesi Su Seviye Sensörü
Sıradan cam tüp ve cam plaka yüzeyine kıyasla aşağıdaki özelliklere sahiptir:
(1) Seviye göstergesinin ortama doğrudan temas eden ana bileşenleri (gövdesi) paslanmaz çelik malzemeden veya diğer özel malzemelerden yapılmıştır, gösterge bileşenleri ortama temas etmez ve bu nedenle yanıcı, patlayıcı, zehirli, aşındırıcı ortam içeren kaplarda göstergenin kullanımı güvenli ve güvenilirdir.
(2) İki renkli (beyaz buhar, kırmızı sıvı) döner sütunlar, kapakçık ekranı, sürekli görsel olarak dikkat çekici, kör nokta yok, her durumda yanlış seviye olmayacak.
(3) Daha az sızdırmazlık yüzeyi, statik sızdırmazlık sızıntı noktalarını %95'in üzerinde azaltır ve bu nedenle, petrol, kimya endüstrisi basınçlı kap parçalarının çalışması, çalışması, damlaması, sızması ve orijinal plaka seviye göstergesinden daha zayıf bağlantıları aşar.
(4) Basit yapı, kolay kurulum ve bakım, büyük ölçekli, tasarım basıncı, uzun ömür, geniş uygulama alanı.
(5) Manyetik şamandıralı seviye göstergesi, bir seviye göstergesi birden fazla cam plaka sıvı seviye göstergesinin yerini alabilir ve kurulumu son derece kolaydır. Bu arada, bitki geliştirme seviyesi uzaktan verici, alarm ve otomatik kontrol cihazının kullanımı, alt seviye alarmı ve kontrol otomasyonunu gerçekleştirebilir.
Uygulamalar Manyetik Şamandıralı Seviye Göstergesi Su Seviye Sensörü
![]()
![]()
Seçim Rehberi Manyetik Şamandıralı Seviye Göstergesi Su Seviye Sensörü
![]()
Sipariş verirken lütfen aşağıdaki parametreleri sağlayın:
Ölçüm uzunluğu
Bağlantı flanşı standartları
Ortam adı ve yoğunluğu
Ortam sıcaklığı
Ortam basıncı
Montaj
Malzeme seçimi
UUltrasonik seviye ölçerUUltrasonik seviye ölçer Radar seviye ölçer
SSS
S: Ne kadar sürede bana cevap vereceksiniz?
C: En kısa sürede ancak 12 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz
S: Bazı örnekler alabilir miyim?
C: Evet, kalite kontrolü ve pazar testi için numune siparişi mevcuttur. Ancak ekspres maliyetini ödemeniz gerekir.
S: Üretiminizi ne kadar sürede ayarlayabilirsiniz?
C: Ürün onayınızı aldıktan ve ön ödemeyi aldıktan sonra üretim hemen başlayacaktır.
S: Teslimat süresi nedir?
C: Küçük siparişler için genellikle yaklaşık 3-5 iş günü ve büyük siparişler için 10-15 gün sürer.
S: Kalitenizi nasıl kontrol ediyorsunuz?
C: Üç denetim adımı (orijinal, üretim ve bitmiş ürünler) + iyi garanti hizmeti (insan hasarı faktörleri olmadan yeni bir tane değiştirmek için 1 yıl ücretsiz).
S: Hangi sertifikalara sahipsiniz?
C: ISO9000, CE, Patlamaya dayanıklı sertifika, RoHs hazır. Ve malların tesliminden önce, üçüncü taraflarca verilen kalite ve güvenlik denetim sertifikası da sunulabilir.
S: Fabrikanızı ziyaret edebilir miyim?
C: Çok memnuniyetle! Xian Yang havaalanına uçun. Bu bizim için büyük bir zevkti.
S: Garanti şartlarınız nelerdir?
C: 12 ay garanti süresi sunuyoruz.
S: OEM ve Özelleştirilmiş hizmet sağlayabilir misiniz?
C: Evet, hem OEM hem de ODM mevcuttur, profesyonel Ar-Ge departmanımız var ve size profesyonel çözümler sunabilir.
*Notlar: Ürünler özel gereksinimlerinize göre özelleştirilebilir!
Daha fazla ürün detayı için lütfen benimle iletişime geçin!Teşekkürler~
Serena Jiang / Satış Müdürü
E-posta: serena.jiang@china-yqyb.com
WhatsApp: 15934851597