|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYUHZ |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | 300-600 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 800 adet |
Manyetik Flap Sıvısı SeviyeMetre Basit YapıOkuması KolayişçiSTablı
Basit ve Sağlam Yapı Istikrarlı Çalışıyor manyetik Flap sıvısı SeviyeMetrenin çalışma prensibi
Manyetik Flap Sıvı Seviyesi Ölçütü, kule, tank, yuva, küresel kap, kazan ve diğer kapların sıvı seviyesinin ölçümünde uygulanabilir.Yüksek mühürleme ve sızıntı önleyici olması için tasarlanmıştır.Yüksek sıcaklık, yüksek basınç ve güçlü korozyon direnci durumlarında uygundur.
Manyetik Flap Sıvı Seviye Ölçücüsü iki ana bölümüne sahiptir,ölçüm tüpü veya ana tüp olarak adlandırılan yüzen bir topu ve bir gösterge paneli olan bir boşluk.Bu nedenle ölçüm tüpünde orta seviyeyi gösteren yüzen top, tanktaki seviye ile birlikte yukarı ve aşağı gidecektirYüzen topun sürekli bir mıknatısı vardır. Bu da aynı mıknatıs renkleri olan klavyeyi kendine çeker.O zaman orta seviyenin gerçek değeri gösterge panelinde açıkça gösterilecektirİnsanlar kolayca okuyabilir.
manyetik Flap sıvısıMetreÜrün Özelliği
| Tipik Uygulama | Sıvı |
| Ürün modeli | NYUHZ |
| Kurulum Yöntemi | Yukarıdaki ve yan üstündeki |
| Ölçme aralığı | 0~6m ((Tek set) |
| Süreç Basıncı | -0.1~16Mpa |
| Ölçü Doğruluğu | -/+3mm, -/+5mm, -/+10mm (herhangi bir seçenek yok) |
| Süreç sıcaklığı | -40°C~+450°C |
| Bağlantı | Flanş |
| Güç kaynağı | 24VDC |
| Sinyal çıkışı | 4-20 mA /HART/RS485/Modbus... |
| Koruma Derecesi | IP65, IP67, IP68 (ihtiyaç duyulmaz) |
| Patlama geçirmez sınıf | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (tanıtımda ayrıntılar) |
![]()