|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYRD805 |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | 300-800 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 600 adet |
Kompakt Yapı Kolay Kurulum 80GHz RadarSeviye ÖlçerTemassız Kirlilik YokEndüstriyel UygulamalarKorozyon Önleyici 80GHz Radar
Seviye ÖlçerKöpükten EtkilenmezGeniş Uyarlanabilirlik Çalışma PrensibiRadar seviye ölçer NYRD80X serisi sensörler, maksimum 120 metre ölçüm aralığına sahip 80GHz yüksek frekanslı radar tipi seviye ölçüm cihazlarıdır. Anten daha da optimize edilmiştir ve yeni hızlı mikroişlemci, sinyal analizi ve işlemesini daha yüksek bir hızda gerçekleştirebilir, böylece cihaz reaktör ve katı silolar gibi bazı karmaşık ölçüm koşulları için kullanılabilir.
Anteni, anten aracılığıyla aşağı doğru iletilen dar mikrodalga darbeleri yayar. Darbe dalgası ölçülen ortamın yüzeyine ulaştığında, geri yansır ve tekrar anten sistemi tarafından alınır. Sinyal elektronik devre kısmına iletilir ve otomatik olarak bir seviye sinyaline dönüştürülür (darbe yayılma hızı son derece hızlı olduğu için, elektromanyetik dalganın hedefe ulaşması ve yansıdıktan sonra alıcıya geri dönmesi için geçen süre neredeyse anlıktır).
80GHz Radar
Seviye ÖlçerTipik UygulamaKüçük anten boyutu, kolay kurulum; Temassız radar, aşınma yok, kirlilik yok.
Korozyon ve köpükten neredeyse etkilenmez; Ortam yoğunluğu, sıcaklık ve basınç değişimlerinden etkilenmez. Ayrıca, güçlü tozlu ortamların yüksek frekanslı seviye ölçerin çalışması üzerinde çok az etkisi vardır.
Daha kısa dalga boyu, eğimli katı yüzeyler için daha iyi yansıma.
Küçük hüzme açısı ve yoğunlaşmış enerji, yankı sinyalini güçlendirir ve paraziti önlemeye yardımcı olur.
Daha küçük ölçüm kör alanı, küçük tank ölçümünde daha iyi performans sağlar.
Yüksek sinyal-gürültü oranı, dalgalanmalar olsa bile daha iyi performans gösterebilir.
Yüksek frekans, katı ve düşük dielektrik sabitli ortamların ölçülmesi için en iyi seçimdir.
26GHz Radar
Seviye Ölçer
Ürün ParametresiTipik Uygulama Karmaşık Proses Uygulaması (Yüksek sıcaklıkta erimiş tuz)
| Ürün Modeli | NYRD900 |
| Anten Tipi | çubuk tipi, |
| Anten Malzemesi | 304, 316, PP, PFA |
| Ölçüm Aralığı | 10m, 20m, 30m, 35m, 40m, 80m |
| Ölçüm Doğruluğu | 0.05%~0.1% F. S |
| Proses Sıcaklığı | -260℃~+556℃ |
| Proses Basıncı | 0.1~0.3MPa, - 0.1~2.0MPa, - 0.1~4.0MPa |
| Proses Bağlantısı | dişli, braket, flanş, hijyenik kelepçe (isteğe bağlı) |
| Elektriksel Arayüz | M20 x 1.5, 1/2" NPT |
| Besleme Gücü | 24VDC (iki telli, dört telli), 220VAC |
| Sinyal Çıkışı | 4-20 mA /HART/RS485/Modbus... |
| Koruma Sınıfı | IP67, IP68 (isteğe bağlı) |
| Patlamaya Dayanıklılık Sınıfı | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (sertifikada detaylar) |
![]()