|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYSP |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | $400~$800/pc |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ay |
Eşsiz Sürücü Kalkanı Döngüsü Tasarımı ile Yüksek Duyarlılıklı RF Kabul Seviyesi İleticisi
Eşsiz Sürüş Kalkanı Dönem Tasarımı ile Yüksek Duyarlılık RF İrtibat Seviyesi İleticisi Çalışma İlke
Radyo frekans alım ölçüm teknolojisi, benzersiz avantajlara sahip bir seviye ölçüm teknolojisidir.RF erişim teknolojisi elektronik birime sürücü kalkanı devreleri ve helikopter devreleri dahil eder, böylece impedans ve kapasitansın ayrı ölçümlerini mümkün kılar. Herhangi bir asılı malzemenin impedans ve kapasitansının aynı olduğunu fizik yasalarıyla hesaplayabilirsiniz,Bu nedenle asılı malzemenin etkisi ölçülebilir ve salınım devresinin faz kayması ile toplam çıkıştan ortadan kaldırılabilir.
Tasarım özellikleriEşsiz Sürücü Kalkanı Dairesel Tasarımı ile Yüksek Duyarlılık RF Kabul Düzeyi Işınlatıcısı
◎ asılma karşıtı: benzersiz sürücü kalkanı devre tasarımı asılma karşıtı yeteneği geliştirir
◎ güç kaynağı aralığı: güç kaynağı çalışma aralığı: 13 ~ 35vdc
◎ sond işlem sıcaklığı: - 100 °C ~ 800 °C
◎Ölü bölge ölçümü yok, on santimetreden fazla veya hatta birkaç santimetreden daha fazla malzeme seviyesi ölçümü için geniş bir yelpazede uygulanabilir
◎En fazla ölçüm aralığı yüz metreye, hatta yüz metreye ulaşabilir.
◎Viskous malzeme arayüzü ölçümü bu cihazın büyük bir avantajıdır
◎dayanıklı ve güvenilir çıkış, uçuş külüne, düşen malzemelere, su buharına, kristalleşmeye ve balmumuya dayanıklı
◎herhangi bir hareket yok, kolay giyinen parçalar yok, düzenli temizlik, bakım ve hata ayıklama yok
Teknik parametrelerEşsiz Sürücü Kalkanı Dairesel Tasarımı ile Yüksek Duyarlılık RF Kabul Düzeyi Işınlatıcısı
| Tipik uygulama | Sıvı ((Korozyon, iletkenlik, düşük dielektrik sabit, karıştırma, arayüz, elektrikli dehidrasyon, viskozitesi, derin kuyu, ultra geniş aralığı ve diğer durumlar) |
| Toz (iletkenlik, yalıtım tozu vb.) | |
| Katı (iletkenlik, yalıtım, ultra yüksek sıcaklık yalıtım katı, vb.) | |
|
Ürün modeli |
NYSP-M16 NYSP-M17 NYSP-M18 NYSP-M19 NYSP-M20 NYSP-M21 NYSP-M22 NYSP-M23 NYSP-M24 |
|
Anten şekli |
Yumuşak kablo, yalıtılmış yumuşak kablo, yalıtılmamış yumuşak kablo, sert çubuk, yalıtılmış sert çubuk, her iki ucunda yalıtılmış sert çubuk, silindirik sert çubuk |
| Anten malzemesi | PTFE,304,316 |
| ölçüm aralığı | 3m, 20m ((Derin kuyu yüzlerce metreyi ölçebilir ve özelleştirilebilir) |
| Dalga boyu | 635-650 mm |
| Ölçüm doğruluğu | 0.05% ~ 0.1% F.S. |
| Güç kaynağı | 24VDC |
|
Sinyal çıkışı |
4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Süreç sıcaklığı | -40~+130°C,-100~+200°C, -40~+260°C, -50~+500°C |
| Süreç basıncı |
-0.1~1.6MPa, -0.1~4.0MPa, -0.1~6.3MPa |
| Süreç bağlantısı | Döşeme ipliği, flange (seçilebilir) |
| Elektriksel arayüz | M20*1.5,1⁄2 ′′NPT |
| koruma seviyeleri | IP65,IP67,IP68 (seçilir) |
| Patlama geçirmez sınıf | Exia II CT6 Ga,Exd II CT6 Gb ((Detaylar için sertifikaya bakın) |
Not: Ürün kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.