|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYCZ500 |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | $240~$1700/pc |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ay |
24VDC Manyetostriktif Sıvı Seviye Ölçer LCD Ekranlı
Çalışma Prensibi24VDC Manyetostriktif Sıvı Seviye Ölçer LCD Ekranlı
Manyetostriktif sıvı seviye göstergesi temel olarak üç bölümden oluşur: elektronik verici, şamandıra ve algılama çubuğu. Çalışırken, şamandıra sıvı seviyesiyle birlikte boru boyunca yükselir veya alçalır. Şamandıra kalıcı bir mıknatıs ile donatılmıştır ve etrafında bir manyetik alan oluşturur; elektronik verici periyodik olarak ilk darbe olarak adlandırılan bir akım darbesi gönderir, bu darbe manyetostriktif hat boyunca aşağı doğru yayılır. , aşağı doğru hareket ederken etrafında da bir manyetik alan oluşur; iki manyetik alanın buluştuğu anda, manyetostriktif hat üzerinde bir geri darbe oluşturan bir burulma kuvveti oluşur. Darbe sabit bir hızla yukarı doğru hareket eder ve elektronik verici tarafından alınır. Weidmann etkisinin (manyetostriksiyonun çalışma prensibi) prensibini kullanarak ve modern ileri elektronik teknolojisi aracılığıyla, ilk darbe ve geri darbe arasındaki zaman aralığını ölçerek sıvı seviyesi yüksekliği doğru bir şekilde ölçülebilir. Bu yöntemle üretilen sıvı seviye göstergesi, sıvı seviyesi ölçümü alanındaki en doğru, basit, kararlı, güvenilir ve olgun üründür. Özellikle küçük aralık, normal sıcaklık ve normal basınç gibi yaygın ortamlarda, benzersiz avantajlara sahiptir ve diğer ölçüm yöntemleriyle kıyaslanamaz.
Tasarım Özelliklerinin24VDC Manyetostriktif Sıvı Seviye Ölçer LCD Ekranlı
●Daha geniş uygulanabilirlik, birden fazla prob formu, birden fazla proses bağlantı formu, birden fazla üretim malzemesi ve özelleştirilebilir tasarım
● Güçlü güvenilirlik: manyetostriktif sıvı seviye göstergesi dalga kılavuzu prensibini benimsediğinden, hareketli mekanik parça yoktur, bu nedenle sürtünme ve aşınma yoktur. Tüm dönüştürücü paslanmaz çelik bir tüp içine kapatılmıştır, bu da ölçüm ortamıyla teması yoktur. Sensör güvenilir çalışır ve uzun bir hizmet ömrüne sahiptir
● Yüksek doğruluk: manyetostriktif sıvı seviye ölçer dalga kılavuzu darbesiyle çalıştığından, ölçülen yer değiştirme, başlangıç darbesi ve bitiş darbesinin zamanını ölçerek belirlenir, bu nedenle ölçüm doğruluğu yüksektir ve çözünürlük %0.01 FS'den daha iyidir, bu da diğer sensörlerle elde edilmesi zordur
● Yüksek güvenlik: manyetostriktif sıvı seviye ölçer yüksek patlamaya dayanıklı performansa, içsel güvenliğe ve patlamaya dayanıklılığa sahiptir, güvenli kullanım ve özellikle kimyasal hammaddelerin ve yanıcı sıvıların ölçümü için uygundur. Manuel ölçümün güvensizliğini önlemek için ölçüm sırasında tank kapağını açmaya gerek yoktur.
● Manyetostriktif sıvı seviye ölçer kurulumu ve bakımı kolaydır: manyetostriktif sıvı seviye ölçer genellikle tankın üstündeki mevcut boru ağzından monte edilir, özellikle yer altı depolama tanklarının ve faaliyette olan depolama tanklarının kurulumu için uygundur ve kurulum süreci boyunca normal çalışma etkilenmez
Teknik Parametrelernin24VDC Manyetostriktif Sıvı Seviye Ölçer LCD Ekranlı
| Tipik Uygulama | Sıvı,Arayüz ölçümü |
|
Ürün Modeli |
NYCZ500 |
|
Anten Formu |
Kablo, çubuk tipi |
|
Anten Malzemesi |
304,316 |
| Ölçüm Aralığı | 0-50m~5000mm(kablo:25m) |
| Ölçüm Hassasiyeti | ±0.5mm |
| Güç Kaynağı | 24VDC(iki hatlı, dört hatlı), 220VAC |
|
Sinyal Çıkışı |
4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Çalışma Akımı |
4…20mA |
| Yük Karakteristikleri | Akım çıkışı olduğunda, maksimum yük direnci 600Ω'dur; Voltaj çıkışı olduğunda, maksimum yük direnci 2mA'dır |
| Proses Sıcaklığı | -40~+200℃ |
| Tepki Süresi | 0.2~5ms |
| Proses Basıncı | -0.1~10.0MPa |
| Proses Bağlantısı | dişli,braket,flanş(seçilebilir) |
| Çözünürlük Oranı | ±1mm |
| Koruma Seviyeleri | IP65,IP67,IP68(seçilebilir) |
| Patlamaya Dayanıklılık Sınıfı | Exia II CT6 Ga,Exd II CT6 Gb(Detaylar için sertifikaya bakınız) |
※Not:Ürün, kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.