|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYUHZ-FQ |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | $400~$500/pc |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ay |
Düşük bakım maliyeti manyetik yüzen top seviye ölçer müdahale direnci
Çalışma prensibiDüşük bakım maliyeti manyetik yüzen top seviye ölçer müdahale direnci
NYUHZ-FQ serisi maglev seviye ölçüm cihazı yüzerlik ve manyetik kuvvet ilkesine dayanarak tasarlanmıştır.Manyetik yüzen toplu sıvı seviyesi ölçer, bir veya daha fazla kamış borusu bulunan, manyetik olarak iletken olmayan kapalı bir tüpte monte edilir., ve daha sonra tüp bir veya daha fazla boşluk ve iç halkalı mıknatıs yüzen top, sıvı yükselişi veya düşüşü ile halkalı mıknatıs yüzen top birlikte yüzer ve düşer,böylece manyetik olarak iletken olmayan boru kamış tüp emici veya bağlantıyı kesme eylemiSıvı seviyesine karşılık gelen ve 4-20mA standart sinyal çıkışına dönüştürülen çıkış direnç sinyali, aynı zamanda (kapalı) dönüşüm sinyali üzerinde temas gönderebilir.
Tasarım özelliği- Ne?Düşük bakım maliyeti manyetik yüzen top seviye ölçer müdahale direnci
◎ özelleştirilmiş tasarım, çok nokta kontrolü, geniş uygulama aralığı
◎ istikrarlı ve güvenilir performans, güçlü yıldırım koruması ve müdahale direnci
◎ Çeşitli karmaşık çalışma koşulları için uygun çoklu prob şekilleri
◎ farklı yüzen top malzemeleri farklı orta yoğunluklara göre seçilebilir
Teknik parametreler- Ne?Düşük bakım maliyeti manyetik yüzen top seviye ölçer müdahale direnci
| Tipik uygulama | Sıvı seviyesi ölçümü vb. |
|
Ürün modeli |
NYUHZ-FQ |
| Yüzen malzeme | F4, PP,304PTFE (seçilir) |
| Sonda çubuğunun uzunluğu | 200~6000mm (özelleştirilebilir) |
| çevre sıcaklığı | -40~80°C |
| Süreç sıcaklığı | -40~+130°C |
| Süreç Basıncı | -0,1~2,0Mpa |
| Süreç bağlantısı | Sütun, flens (seçilebilir) |
| Orta viskozluk | ≤0.05Pa.S |
| Orta yoğunluk | 0.5~2.0g/cm3 |
| koruma seviyeleri | IP65,IP67,IP68 (seçilir) |
| Patlama geçirmez sınıf | Exd II CT6 Gb ((Tüm detaylar için sertifikaya bakın) |
Not: Ürün kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.