|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYSP-M17 |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $503.379/pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ayda |
NYSP-M17 Ölçülebilir Koroziv Sıvı RF Alışkanlık Seviyesi Ölçücüsü
NYSP-M17 RF erişim seviyesi ölçerinin çalışma prensibi
RF erişim seviyesi ölçer, RF erişim prensibine dayalı bir çeşit sürekli seviye ölçüm ürünüdür. Ürünün yüksek istikrar, yüksek hassasiyet ve geniş uygulama avantajları vardır.Geleneksel kapasitans seviyesi ölçerine kıyasla, cihazı kolayca ve uygun bir şekilde kurabilen modüler tasarımı benimser. Kurulum tamamlandıktan sonra normal olarak kullanılabilir ve ömür boyu bakımsızdır.Kullanıcıların ekipmanın işleyişini görselleştirmelerini ve sorunları zamanında çözmelerini sağlarKarmaşık endüstriyel ortamlarda da güvenli ve güvenilir.
RF iletkenlik ölçüm teknolojisi, benzersiz avantajlara sahip bir seviye ölçüm teknolojisidir.RF iletkenlik teknolojisi, elektronik birime bir sürücü kalkanı devresini ve bir helikopter devresini ekler, böylece impedans ve kapasitif direnci bağımsız olarak ölçülebilir. Fiziksel yasaların hesaplamasına göre, herhangi bir süspansiyonun impedansı ve kapasitif direnci eşittir,Bu nedenle süspansiyonun neden olduğu etki ölçülebilir ve salınım devresinin faz kayması ile toplam çıkıştan ortadan kaldırılabilir.
RF iletkenlik seviye ölçümünün sondası tankta kurulur ve seviye değişikliğinden kaynaklanan RF sinyalinin değişikliği sondadan elde edilir.Sonda sürücü kalkanı RF akımın asılı malzeme aracılığıyla bir döngü oluşturmasını engeller, aygıt ölçümünün doğruluğunu sağlar.
|
Tipik Uygulama |
Koroziv Sıvı, toz, katı |
| Ürün Modelleri |
NYSP-M17 |
| Anten Tipi | Esnek kablo, sert çubuk |
| Anten malzemesi | PTFE, 304, 316 |
| Ölçme aralığı | 3m, 20m (derin kuyular için yüzlerce metre ölçülebilir, özelleştirilmiş) |
| Ölçüm Doğruluğu | 0.05% ~ 0.1% F. S. |
| Güç kaynağı | 24VDC |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Süreç sıcaklığı | -40~+130°C |
| Süreç Basıncı | -0,1 ̇1,6 MPa,-0,1 ̇4,0 MPa,-0,1 ̇6,3 MPa |
| Süreç Bağlantısı | Fil, flens (ihtiyaçlı) |
| Elektrikli arayüz | M20 × 1.5, 1⁄2 "NPT |
| Koruma Derecesi | IP65, IP67, IP68 (ihtiyaç duyulmaz) |
| Patlama geçirmez derecesi | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (detaylar için sertifikaya bakın) |
Not: Ürünler kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir ve tasarlanabilir!
NYSP-M17 RF Giriş Seviyesi Ölçücüsünün Tasarım Özellikleri
Eşsiz asılma karşıtı malzeme tahrik kalkanı devre tasarımı, asma malzemesini önleme yeteneğini geliştirir.
Güç kaynağı aralığı: 13~35VDC
Adaptatif sonda işlem sıcaklığı. - 100 °C~800 °C.
Hiçbir ölü açı ölçümü, düzinelerce santimetre veya hatta birkaç santimetre seviye ölçümü uygulanabilir
Maksimum ölçüm aralığı yüzlerce metreye, hatta yüzlerce metreye ulaşabilir.
Viskoz malzemelerin arayüz ölçümü, cihazın en büyük avantajıdır.
Istikrarlı ve güvenilir çıkış, uçan kül, boşluk, su buharı, kristalleşme ve balmumu birikmelerine dayanıklı
Bakım yok, hareketli parçalar yok, giymesi kolay parçalar yok, düzenli temizlik, bakım ve devreye sokma yok